22.08. 2021. A. D.

1. Odpowiadając na prośbę papieża Franciszka z minionej  środy. Zatem dziś w godz. 09.00 – 11.30 przy salce Jana Pawła II można się zaszczepić na Covid-19. Szczepienie będzie miało miejsce w autobusie, który jeździ po naszym terenie i dokonuje szczepień. Autobus jest sprowadzany przez Gminę.
  2. W dniach 15 – 17 sierpnia odbyły się Dni Kultury Chrześcijańskiej za pomoc w organizowaniu i przeprowadzeniu tych wydarzeń pragnę serdecznie podziękować za pomoc wsparcie: Rycerzy Kolumba, Franciszkanów Maryi;  GOK-u; Gminy Kołczygłowy i wszystkim tym osobą, które się zaangażowały i pomogły. Bóg zapłać.
  3. W środę w łączności z Mszą świętą zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączonej z modlitwami przez wstawiennictwo świętego Józefa.
  4. Jest organizowany w dniu 01 września 2021 r. wyjazd do Nowej Cerkwi na Msze św. z modlitwą o uzdrowienie. Zainteresowani wyjazdem z Kołczygłów jak i z Łubna proszę o zgłaszanie się w biurze parafialnym.
  5. W dniu 4 września od godziny 10.00 – 13.00 będzie istniała możliwość oddania krwi. Zapraszamy do salki parafialnej Jana Pawła II.
  6. W dniu 4 września o godz. 15.00 zapraszamy na Mszę świętą dożynkową. Szczegółowe informacje na plakatach gminnych.
  7. W dniu 5 września zapraszamy na Międzynarodowy Koncert Muzyki organowej w łączności z Mszą świętą o godz. 16.00. Jest on organizowany przez parafię Chrystusa Króla w Kołczygłowach  i Gminę Kołczygłowy . Wstęp wolny. Szczegóły na stronie parafii.
  8. Z rozpoczęciem września wracamy do Mszy świętych o następujących godz. 08.00, 10.00 Łubno i Kołczygłowy i 11.45 i 16.00 w Kołczygłowach.
  9. Wszystkim którzy w tym tygodniu obchodzą swoje uroczystości jak: urodziny, imieniny czy rocznicę ważnych w życiu wydarzeń składamy najserdeczniejsze życzenia. Nich Pan Bóg błogosławi.
  10. Z naszej wspólnoty w tym tygodniu odeszli śp. Łucja Rutecka z Wierszyna i Antonii Woźniak z Kołczygłów wieloletni organista w naszej parafii. Dobry Jezu, a nasz Panie…