29.08. 2021. A. D.

1. W poniedziałek na godzinę 18.30 zapraszam na spotkanie Franciszkanów Maryi na spotkanie formacyjne do salki Jana Pawła II.
  2. We wtorek od godz. 16.00 do Mszy św. zapraszam do skorzystania ze spowiedzi świętej przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego. Spowiedź święta w tym dniu jest też spowiedzią pierwszo piątkową. Bardzo proszę rodziców o przypilnowanie dzieci i młodzieży.
  3. We wtorek po Mszy św. spotkanie grupy modlitewnej  przygotowującej adorację Najświętszego Sakramentu w salce Jana Pawła II.
  4. W środę rozpoczęcie nowego roku szkolnego, Msza święta z poświęceniem podręczników dla WSZYSTKICH KLAS do klasy 6 włącznie w Kołczygłowach o godz. 10.00 w NIEDZIELĘ, a w Łubnie również o tej samej godzinie. Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii Świętej również o godz. 10.00. Będzie to równoznaczne z zapisem dziecka.
  5. Spotkanie dla młodzieży z klas 7 – 8, oraz osoby z wyższych lat, które nie są jeszcze bierzmowane i chcą się przygotować się do sakramentu bierzmowania. Zapraszamy na spotkanie na Mszę świętą o godz. 11.45 na spotkanie zaparzamy również rodziców.
  6. W środę w łączności z Mszą świętą zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączonej z modlitwami przez wstawiennictwo świętego Józefa.
  7. W piątek z Najświętszym Sakramentem odwiedzimy osoby starsze i chore od godziny 08.00. Proszę, aby zgłaszać zainteresowane osoby.
  8. W piątek od godz. 16.00 zapraszamy do spowiedzi świętej z okazji pierwszego piątku miesiąca w Kołczygłowach, a w Łubnie 15.45 do Msz św. Bardzo prosimy, aby jeżeli jest to możliwe to przyjść do spowiedzi we wtorek a w piątek już na Mszę świętą.
  9. Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek po Mszy św. prowadzona przez kapłana, a następnie adoracja indywidualna przez całą noc do soboty godziny 08.00, zapraszamy na różaniec w sobotę o godz. 07.30. Tym samym zapraszamy na mszę św. w sobotę.
  10. W dniu 4 września od godziny 10.00 – 13.00 będzie istniała możliwość oddania krwi. Zapraszamy do salki parafialnej Jana Pawła II.
  11. W dniu 4 września o godz. 15.00 zapraszamy na Mszę świętą dożynkową. Szczegółowe informacje na plakatach gminnych.
  12. W niedzielę na godz. 07.30 w Kołczygłowach, a w Łubnie 09.30 zapraszamy na różaniec wraz z Ojcem Świętym aby: ludzie pozostawieni sami sobie spotkali na swojej drodze ludzi, którzy im pomogą w Afganistanie i na granicy polsko-białoruskiej.
  13. W dniu 5 września zapraszamy na Międzynarodowy Koncert Muzyki organowej w łączności z Mszą świętą o godz. 16.00. Jest on organizowany przez parafię Chrystusa Króla w Kołczygłowach  i Gminę Kołczygłowy . Wstęp wolny. Szczegóły na stronie parafii.
  14. Z rozpoczęciem września wracamy do Mszy świętych o następujących godz. 08.00, 10.00 Łubno i Kołczygłowy i 11.45 i 16.00 w Kołczygłowach.
  15. Za tydzień odpowiadając na apel biskupów w całej Polsce chcemy pamiętać w modlitwie oraz przez kościołami wspierając materialnie osoby z Afganistanu, aby nieś im pomoc tam na ich ziemi.
  16. W dniach od 1-3 października w naszej parafii, będzie miał miejsce Weekend dla Narzeczonych. Zapisy przez stronę Diecezjalną. Szczegóły na plakacie na stronie parafii.
  17. Z naszej wspólnoty w tym tygodniu odszedł śp. Stanisław Lemańczyk z Darzkowa. Dobry Jezu, a nasz Panie…
  18. Ogłoszenie świeckie: Przypominamy, że trwa spis powszechny i kończy się on z dniem ostatniego dnia września. Szczegółowe informacje w Gminie i na plakatach.
  19. Wszystkim którzy w tym tygodniu obchodzą swoje uroczystości jak: urodziny, imieniny czy rocznicę ważnych w życiu wydarzeń składamy najserdeczniejsze życzenia. Nich Pan Bóg błogosławi.