05.09. 2021. A. D.

1. W dzisiejszą niedzielę na godz. 07.30 w Kołczygłowach, a w Łubnie 09.30 zapraszamy na różaniec wraz z Ojcem Świętym aby: ludzie pozostawieni sami sobie spotkali na swojej drodze ludzi, którzy im pomogą w Afganistanie i na granicy polsko-białoruskiej.
  2. Odpowiadając na apel biskupów w całej Polsce chcemy pamiętać w modlitwie oraz przez kościołami wspierając materialnie osoby z Afganistanu, aby nieś im pomoc, tam na ich ziemi. Bóg zapłać za każdy gest wsparcia
  3. W dniu 5 września zapraszamy na Międzynarodowy Koncert Muzyki organowej w łączności z Mszą świętą o godz. 16.00. Jest on organizowany przez parafię Chrystusa Króla w Kołczygłowach  i Gminę Kołczygłowy . Wstęp wolny. Szczegóły na stronie parafii.
  4. Dziś Msza święta z poświęceniem podręczników dla WSZYSTKICH KLAS do klasy 6 włącznie w Kołczygłowach o godz. 10.00 w NIEDZIELĘ, a w Łubnie również o tej samej godzinie. Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii Świętej również o godz. 10.00. Będzie to równoznaczne z zapisem dziecka. Kolejne spotkanie za tydzień na tej samej Mszy świętej.
  5. Dziś spotkanie dla młodzieży z klas 7 – 8, oraz osoby z wyższych lat, które nie są jeszcze bierzmowane i chcą się przygotować się do sakramentu bierzmowania. Zapraszamy na spotkanie na Mszę świętą o godz. 11.45 na spotkanie zaparzamy również rodziców. Kolejne spotkanie za tydzień na tej samej Mszy świętej o godz. 16.00.
  6. W poniedziałek na godzinę 18.30 zapraszam na spotkanie Franciszkanów Maryi na spotkanie formacyjne do salki Jana Pawła II.
  7. W czwartek w naszej parafii, będziemy mili przez kilka godzin relikwie bł. Ks. Michaela McGivneya. Zapraszam na wspólną adorację i modlitwę całych naszych rodzin. Zapraszamy szczególnie mężczyzn z naszej parafii. Więcej na temat życia ks. Michaela McGivneya na stronie parafii.
  8. W niedzielę zapraszamy do Łubna na poświęcenie tablicy pamiątkowej poświęconej bł. ks. Stefanowi kard. Wyszyńskiemu, który to nadał patrona naszej świątyni w Łubnie świętego Antoniego z Padwy.
  9. Za tydzień będziemy obchodzić uroczystość beatyfikacji księdza Stefana Wyszyńskiego, z tego powodu zapraszamy na koncert dziękczynny po Mszy św. o godz. 16.00 w kościele w wykonaniu zespołu „Anioły z Bytowa. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.
  10. Za tydzień kolekta inwestycyjna – budowlana. Bóg zapłać za każdy gest wsparcia.
  11. W dniu 4 września oddano 4.950 litra krwi . Zapraszamy na kolejną akcję.
  12. W dniach od 1-3 października w naszej parafii, będzie miał miejsce Weekend dla Narzeczonych. Zapisy przez stronę diecezjalną. Szczegóły na plakacie na stronie parafii.
  13. Z naszej wspólnoty w tym tygodniu odszedł śp. Aniela Mroczek z Miłobądzia. Pogrzeb w poniedziałek o godz. 14.00 w Łubnie. Dobry Jezu, a nasz Panie…
  14. Ogłoszenie świeckie: Przypominamy, że trwa spis powszechny i kończy się on z dniem ostatniego dnia września. Szczegółowe informacje w Gminie i na plakatach.
  15. Wszystkim którzy w tym tygodniu obchodzą swoje uroczystości jak: urodziny, imieniny czy rocznicę ważnych w życiu wydarzeń składamy najserdeczniejsze życzenia. Nich Pan Bóg błogosławi.