12.09. 2021. A. D.

1. Dziś obchodzimy uroczystość beatyfikacji księdza Stefana Wyszyńskiego oraz  Matki Elżbiety Róży Czackiej, z tego powodu zapraszamy na koncert dziękczynny po Mszy św. o godz. 16.00 w kościele w wykonaniu zespołu „Anioły z Bytowa. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.
  2. W dzisiejszą niedzielę na godz. 10.00 zapraszamy do Łubna na poświęcenie tablicy pamiątkowej poświęconej bł. ks. Stefanowi kard. Wyszyńskiemu, który to nadał patrona naszej świątyni w Łubnie świętego Antoniego z Padwy. Pragnę wyrazić słowa wdzięczności osobą, które przyczyniły się do upamiętnienia tego miejsca. Bóg zapłać.
  3. Dziś o godz. 16.00 spotkanie dla młodzieży z klas 7 – 8, oraz osoby z wyższych lat, które nie są jeszcze bierzmowane i chcą się przygotować się do sakramentu bierzmowania. Za tydzień młodzież, która się zdecyduje do rozpoczęcia dwuletniego cyklu przygotowań będzie składać w kościele swoje deklaracje, które dziś otrzyma do wypełnienia.
  4. Dzisiejsza kolekta inwestycyjna – budowlana. Bóg zapłać za każdy gest wsparcia. Zostały zamontowane kamery wokół kościoła i przy kostnicy.
  5. W poniedziałek zapraszamy na apel fatimski o godz. 19.00. Proszę o zabranie ze sobą świec potrzebnych podczas procesji. Pragnę również podziękować za kwiaty do kościoła i dekorowanie nimi naszej świątyni. Bóg zapłać.
  6. W środę na godzinę 18.30 zapraszamy do salki Jana Pawła II., osoby zainteresowane poznawaniem Pisma Świętego.
  7. Za tydzień na podczas każdej Mszy świętej ze względu, że jest to 19-ty miesiąca będziemy się modlić przez wstawiennictwo św. Józefa.
  8. Za tydzień zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii świętej wraz z rodzicami na Mszę św. o godz. 10.00 do kościoła w Kołczygłowach.
  9. Już dziś informujemy, że w dniu 26 września o godz. 10.00 zapraszamy dzieci z klas 5 na Mszę świętą w rok od pierwszego uroczystego przyjęcia Chrystusa do swojego serca. Zapraszamy całe rodziny.
  10. W dniach od 1-3 października w naszej parafii, będzie miał miejsce Weekend dla Narzeczonych. Zapisy przez stronę diecezjalną. Szczegóły na plakacie na stronie parafii.
  11. Z naszej wspólnoty w tym tygodniu odeszła śp. Teresa Skrzyńska z Radusza. Dobry Jezu, a nasz Panie …
  12. Ogłoszenie świeckie: Przypominamy, że trwa spis powszechny i kończy się on z dniem ostatniego dnia września. Szczegółowe informacje w Gminie i na plakatach.
  13. Wszystkim którzy w tym tygodniu obchodzą swoje uroczystości jak: urodziny, imieniny czy rocznicę ważnych w życiu wydarzeń składamy najserdeczniejsze życzenia. Nich Pan Bóg błogosławi.