19.09. 2021. A. D.

1. Dziś młodzież, która się zdecyduje na rozpoczęcie dwuletniego cyklu przygotowań będzie składać w kościele swoje deklaracje, na Mszy św. o godz. 11.45. I jest to jedyny termin.
  2. Kolekta inwestycyjna – budowlana przed tygodniem wyniosła 2780 zł. Bóg zapłać za każdy gest wsparcia. Zostały zamontowane kamery wokół kościoła i przy kostnicy.
  3. Dziś podczas każdej Mszy świętej ze względu, że jest to 19-ty miesiąca będziemy się modlić przez wstawiennictwo św. Józefa.
  4. Zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii świętej wraz z rodzicami na Mszę św. o godz. 10.00 do kościoła w Kołczygłowach.
  5. W poniedziałek zapraszamy chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami, oraz ministrantów na zbiórkę do salki parafialnej na godzinę 16.00.
  6. Już dziś informujemy, że w dniu 26 września o godz. 10.00 tj. za tydzień zapraszamy dzieci z klas 5 na Mszę świętą w rok od pierwszego uroczystego przyjęcia Chrystusa do swojego serca. Zapraszamy całe rodziny. Oczywiście zapraszamy i młodsze dzieci i starsze na to wydarzenie.
  7. Za tydzień będzie istniała możliwość wsparcia seminarium w Pelplinie, modlitewnie jak i ofiarą materialną. Na pierwszym roku obecnie jest 9 kandydatów do kapłaństwa.
  8. W dniu 28 września przypada dzień bł. Michała Sopoćki, w tym dniu w naszej parafii zostaną uroczyście wniesione relikwie błogosławionego. Aby godnie przygotować się do tego dnia, przez dwa dni będziemy się przygotowywać duchowo przez modlitwy i adorację Najświętszego Sakramentu. Szczegóły zostaną podane za tydzień.
  9. W dniu 09 października tj. sobota jest organizowany wyjazd dla Żywego Różańca do Pelplina na coroczne spotkanie modlitewne wraz z księdzem Biskupem Ryszardem, bardzo proszę o zapisywanie się w biurze parafialnym.
  10. W dniach od 1-3 października w naszej parafii, będzie miał miejsce Weekend dla Narzeczonych. Zapisy przez stronę diecezjalną. Szczegóły na plakacie na stronie parafii.
  11. Jest najnowszy numer „Pielgrzyma” i gazety „w Rodzinie” znajdują się przy drzewach głównych.
  12. Wszystkim którzy w tym tygodniu obchodzą swoje uroczystości jak: urodziny, imieniny czy rocznicę ważnych w życiu wydarzeń składamy najserdeczniejsze życzenia. Nich Pan Bóg błogosławi.