26.09. 2021. A. D.

1. Już dziś dniu 26 września o godz. 10.00 zapraszamy dzieci z klas 5 na Mszę świętą w rok od pierwszego uroczystego przyjęcia Chrystusa do swojego serca. Zapraszamy całe rodziny. Oczywiście zapraszamy i młodsze dzieci i starsze na to wydarzenie.
  2. Dziś  będzie istniała możliwość wsparcia seminarium w Pelplinie, modlitewnie jak i ofiarą materialną. Na pierwszym roku obecnie jest 9 kandydatów do kapłaństwa.
  3. Zapraszamy dzieci w każdym wieku wraz z rodzicami na Mszę św. o godz. 10.00 do kościoła w Kołczygłowach.
  4. W piątek od godziny 08.00 odwiedzimy chorych i osoby starsze, z Najświętszym Sakramentem, bardzo prosimy o zgłaszanie nowych osób.
  5. W piątek zapraszamy do skorzystania ze spowiedzi świętej w Łubnie od godz. 15.00 do i na Mszę świętą spowiedź święta od godz. 15.30, w Kołczygłowach od godziny 16.00 do wieczornej Mszy św. Tym samym przypominamy, że młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania ma te spowiedzi wpisane w program formacyjny. Tym bardziej zapraszamy.
  6.  W piątek po Mszy świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i na rozpoczęcie miesiąca października zapraszamy na śpiewny różaniec. I nocną adorację Jezusa Eucharystycznego, która kończy się o godz. 07.30 wspólnym różańcem i Mszą św.
  7. W niedzielę o godz. 07.30 w Kołczygłowach i w Łubnie o godz. 09.30 zapraszamy na wspólny różaniec róże różańcowe wraz z Ojcem Świętym aby: każdy ochrzczony był włączony z ewangelizację, gotowy do misji, poprzez świadectwo życia mającego smak Ewangelii.
  8. W niedzielę za tydzień zapraszamy na wspólny różaniec ulicami Kołczygłów, na godz. 18.30. Zbieramy się w kościele parafialnym. Na ten czas zostały przygotowane specjalne rozważania w którym będzie poruszana tematyka naszych rodzi i małżeństw. Zapraszamy całe rodziny.
  9. W dniu 28 września przypada dzień bł. Michała Sopoćki, natomiast uroczyste wniesienie wniesione relikwii  błogosławionego Michała zostaną wniesione do naszej świątyni za tydzień o godz. 11.45 tj. 03 października 2021r. Aby godnie przygotować się do tego dnia, przez dwa dni w będziemy się przygotowywać duchowo przez modlitwy i adorację Najświętszego Sakramentu.
  10. W dniu 09 października tj. sobota jest organizowany wyjazd dla Żywego Różańca oraz wszystkich chętnych do Pelplina na coroczne spotkanie modlitewne wraz z księdzem Biskupem Ryszardem, bardzo proszę o zapisywanie się w biurze parafialnym. Koszt wyjazdu 35 zł. Ruszamy o godz. 07.00 z parkingu przy plebanii. Następnie zatrzymanie w Łubnie.
  11. Jest najnowszy numer gazety „w Rodzinie” oraz „Dober Nowiny” znajdują się przy drzewach głównych.
  12. Wszystkim którzy w tym tygodniu obchodzą swoje uroczystości jak: urodziny, imieniny czy rocznicę ważnych w życiu wydarzeń składamy najserdeczniejsze życzenia. Nich Pan Bóg błogosławi.
  13. Z naszej wspólnoty w tym tygodniu odeszli śp. Stanisława Strzałba z Kołczygłówek i śp. Marek Koniuszek z Kołczygłów. Dobry Jezu, a nasz Panie…