03.10. 2021. A. D.

1. Dziś niedzielę o godz. 07.30 w Kołczygłowach i w Łubnie o godz. 09.30 zapraszamy na wspólny różaniec róże różańcowe wraz z Ojcem Świętym aby: każdy ochrzczony był włączony z ewangelizację, gotowy do misji, poprzez świadectwo życia mającego smak Ewangelii.
  2. Dziś o godz. 11.45 będzie miało miejsce uroczyste wprowadzenie relikwii bł. Michała Sopoćki, – spowiednika św. Faustyny Kowalskiej.
  3. W dzisiejszą niedzielę zapraszamy na wspólny różaniec ulicami Kołczygłów, na godz. 18.30. Zbieramy się w kościele parafialnym. Zostały przygotowane specjalne rozważania gdzie będzie poruszana tematyka naszych rodzi i małżeństw. Zapraszamy całe rodziny. Bardzo proszę o zabranie ze sobą świeczek.
  4. Różaniec dla dorosłych będzie miał miejsce każdego dnia po Mszy świętej. Zapraszamy do wspólnego grona osób modlących się za nasze rodziny i małżeństwa. A w niedzielę o godz. 11.15 w Łubnie o godz. 09.30.
  5. Zbiórka dla ministrantów i kandydatów w poniedziałek o godz. 15.00 w salce parafialnej. Zapraszamy wszystkich chętnych.
  6. Zapraszamy dzieci, a szczególnie w wieku od pierwszej do piątej klasy szkoły podstawowej o na różaniec święty w poniedziałek wtorek i piątek na godzinę 16.30 oraz przypominany, że dla dzieci przygotowujących się do Komunii świętej jest to wpisane w czas bezpośredniego przygotowania do sakramentów.
  7. W czwartek będzie Msza święta poranna, ze względu na to że w dekanacie są w dwóch parafiach odpusty i zostaliśmy tam zaproszeni.
  8. W sobotę Msza św. wieczorna o godz. 16.00 i 18.00
  9. Za tydzień o godz. 10.00 w kościele w Kołczygłowach i w Łubnie poświęcenie różańców do Komunii świętej.
  10. Za tydzień Dzień Papieski i przed kościołem będzie można wesprzeć Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  11. Za tydzień kolekta inwestycyjno-budowlana. Bóg zapłać za każdy gest wsparcia naszej parafii.
  12. W piątek miała miejsce spowiedź święta dla młodzieży rozpoczynającej przygotowania do sakramentu bierzmowania niecała połowa osób z tego spotkania sakramentalnego skorzystała.  Przypominany, że bez prawidłowej formacji nie zostanie dopuszczona osoba do sakramentu bierzmowania. Bardzo proszę o współpracę z rodzicami i zwrócenie uwagi na to czy nasi kandydaci do sakramentu bierzmowania docierają do kościoła.
  13. Młodzież przygotowująca się do bierzmowania uczestniczy w Mszy świętej i w różańcu dla dorosłych, a osoby, które nie złoży swoich deklaracji PROSZĘ o przyjście w piątek na wieczorną Mszę świętą z deklaracją.
  14. W dniu 09 października tj. sobota jest organizowany wyjazd dla Żywego Różańca oraz wszystkich chętnych do Pelplina na coroczne spotkanie modlitewne wraz z księdzem Biskupem Ryszardem, bardzo proszę o zapisywanie się w biurze parafialnym. Koszt wyjazdu 35 zł. Ruszamy o godz. 07.00 z parkingu przy plebanii. Następnie zatrzymanie w Łubnie. Są jeszcze wolne miejsca. Oczywiście każdy komu jest bliska modlitwa różańcowa może pojechać na to spotkanie modlitewne.
  15. Jest najnowszy numer gazety „w Rodzinie” „Pielgrzym” oraz „Dober Nowiny” znajdują się przy drzewach głównych.
  16. Na wsparcie Ojca Marak Walkusza w Afryce została złożona ofiara w wysokości za miesiąc sierpień i wrzesień 1713 zł. Bóg zapłać.
  17. Wszystkim którzy w tym tygodniu obchodzą swoje uroczystości jak: urodziny, imieniny czy rocznicę ważnych w życiu wydarzeń składamy najserdeczniejsze życzenia. Nich Pan Bóg błogosławi.