10.10. 2021. A. D.

1. Dziś o godz. 10.00 w kościele w Kołczygłowach i w Łubnie poświęcenie różańców dla dzieci do I Komunii Świętej.
  2. Dziś w całej Polsce Dzień Papieski i przed kościołem będzie można wesprzeć Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  3. Dziś kolekta inwestycyjno-budowlana. Bóg zapłać za każdy gest wsparcia naszej parafii.
  4. W środę zapraszamy na ostanie w tym roku nabożeństwo fatimskie o godz. 19.00, proszę o zabranie ze sobą świeczek do procesji wokół kościoła.
  5. W piątek, 15 października, będziemy obchodzić międzynarodowy Dzień Dziecka Utraconego. W tym dniu będziemy odmawiać różaniec święty w intencji rodzin, które doświadczyły śmierci dziecka w wyniku poronienia, choroby, wypadku, samobójstwa, zabójstwa lub innych okoliczności. Bardzo proszę o powiadomienie jak największej ilości osób o tym wydarzeniu modlitewnym.
  6. Różaniec dla dorosłych będzie miał miejsce każdego dnia po Mszy świętej. Zapraszamy do wspólnego grona osób modlących się za nasze rodziny i małżeństwa. A w niedzielę o godz. 11.15 w Łubnie o godz. 09.30.
  7. Zapraszamy dzieci, a szczególnie w wieku od pierwszej do piątej klasy szkoły podstawowej, na różaniec święty w poniedziałek, wtorek i piątek na godzinę 16.30 oraz przypominany, że dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej jest to wpisane w czas bezpośredniego przygotowania do sakramentów.
  8. Za tydzień proszę o spotkanie z rodzicami młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania na Mszy św. o godzinie 11.45 w Kołczygłowach.
  9. W dniu 18 października będzie miała misce międzynarodowa akcja Milion dzieci modli się na różańcu. Zapraszamy do udziału. W tym dniu zostaną wprowadzone uroczyście do naszej parafii relikwie bł. Jerzego Popiełuszki. Zapraszamy na wspólną modlitwę.
  10. Młodzież przygotowująca się do bierzmowania uczestniczy w Mszy świętej i w różańcu dla dorosłych.
  11. Jest najnowszy numer gazety „w Rodzinie” „Pielgrzym” oraz „Dobre Nowiny”. Znajdują się przy drzwiach głównych.
  12. Wszystkim którzy w tym tygodniu obchodzą swoje uroczystości jak: urodziny, imieniny czy rocznicę ważnych w życiu wydarzeń składamy najserdeczniejsze życzenia. Nich Pan Bóg błogosławi.
  13. W dnu wczorajszym odbył się pogrzeb śp. Jacka Zarzecznego. Dobry Jezu, a nasz Panie…