04.10. 2020. A. D.

1. Pamiętajmy w dniu dzisiejszym o Ojcu Świętym – Franciszku, który w dniu dzisiejszym obchodzi dzień swojego patrona św. Franciszka, przez wstawiennictwo świętego otoczmy modlitwą papieża. A przed kościołem można złożyć ofiarę do puszki na wsparcie dzieł papieskich. Bóg zapłać.
  2. W poniedziałek zapraszam Franciszkanów Maryi na spotkanie do salki PJII o godz. 18.30
  3. Zapraszamy do kościoła na nabożeństwa różańcowe połączonych z wieczorną Mszą świętą. Nabożeństwo różańcowe po Mszy św., a w sobotę o godz. 08.00 i w niedzielę o godz.07.30 z ranną Mszą św.  Młodzież jest zobowiązana, aby przynajmniej dwa razy w tygodniu uczestniczyć w tej formie modlitewnej.
  4. Różaniec dla dzieci w tym tygodniu w poniedziałek i czwartek o godz. 16.30, serdecznie zapraszamy.
  5. W dniu 10 października tj. w sobotę o godz. 10.00 zapraszamy wszystkich sympatyków jednośladów na zakończenie sezonu motocyklowego. Poza Mszą św., i błogosławieństwa pojazdów oraz przejazdu będzie możliwość spotkania się z strongmenem Dariuszem Wejer wraz z przyjaciółmi. Chyba, że sytuacja związana z pandemią spowoduje, że nie będzie można tego spotkania przeprowadzić. Prosimy o śledzenie informacji.
  6. Za tydzień kolekta inwestycyjna na walkę z kornikiem w Łubnie oraz na oświetlenie w wewnątrz i na zewnątrz w kościele w Kołczygłowach. Tego dnia przed kościołem do puszki będzie można złożyć ofiarę na wsparcie Dnia Papieskiego.
  7. Spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej, odbędzie się na Mszach świętych w dniu 18 października, i tego dnia zostaną poświęcone różańce.
  8. Jest nowy numer „Pielgrzym” poświęcony modlitwie różańcowej, jak i „w Rodzinie”