17.10. 2021. A. D.

1. Dziś zapraszam na spotkanie z rodzicami młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania na Mszy św. o godzinie 11.45 w Kołczygłowach.
  2. W poniedziałek o godz. 15.00 zapraszam ministrantów i kandydatów do służby ministranckiej do salki parafialnej Jana Pawła II  na zbiórkę ministrantów.
  3. W dniu 18 października tj. w poniedziałek będzie miała miejsce międzynarodowa akcja „Milion dzieci modli się na różańcu”. Zapraszamy do udziału.
  4. W poniedziałek o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie Franciszkanów Maryi na spotkanie formacyjne do salki Jana Pawła II.
  5. We wtorek przypada 19-ty miesiąca zapraszamy na modlitwy przez wstawiennictwo św. Józefa.
  6. We wtorek zostaną wprowadzone uroczyście do naszej parafii relikwie bł. Jerzego Popiełuszki, które wprowadzi ks. Oskar Pryba i wygłosi kazanie.
  7. Przed tygodniem kolekta inwestycyjno-budowlana wyniosła 2985,00 zł. Bóg zapłać za każdy gest wsparcia naszej parafii.
  8. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  9. W piątek zapraszamy na wspólne przy relikwiach Jana Pawła II i na wspólne modlitwy za nasze rodziny.
  10. W sobotę jest organizowany wyjazd do kina na film „Fatima” jest to najnowsza ekranizacja wydarzeń związanych z objawieniami Matki Bożej w Fatimie. Sam film cieszy się dużym zainteresowaniem w świecie ludzi wierzących. Bardzo proszę o jak najszybsze wygłaszanie. Film w kinie bytowskim jest specjalnie wyświetlany na naszą prośbę. Zapisy w biurze i zakrystii, a koszt wyjazdu i biletu to kwota 30 zł. Wyjazd z parkingu przy salce Jana Pawła II o godz. 16.30.
  11. Za tydzień rozpoczyna się Tydzień misyjny i w tym dniu będziemy wspierać naszą modlitwą różańcową jak i składanymi ofiarami na wsparcie misji świętych.
  12. Już dziś zapraszamy na Bal Wszystkich Świętych, który będzie miał miejsce w dniu 29 października. Bardzo proszę o przygotowanie strojów świętych i błogosławionych oraz aniołów. Bal zostanie poprowadzony przez wodzireja Marcela Mateckiego z Torunia.
  13. Różaniec dla dorosłych będzie miał miejsce każdego dnia po Mszy świętej. Zapraszamy do wspólnego grona osób modlących się za nasze rodziny i małżeństwa. A w niedzielę o godz. 11.15 w Łubnie o godz. 09.30.
  14. Zapraszamy dzieci, a szczególnie w wieku od pierwszej do piątej klasy szkoły podstawowej, na różaniec święty w poniedziałek, wtorek i piątek na godzinę 16.30 oraz przypominany, że dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej jest to wpisane w czas bezpośredniego przygotowania do sakramentów.
  15. Od poniedziałku będzie można zabierać karteczki do wypominek jednorazowych jak i na Mszę św. zbiorową za naszych zmarłych.
  16. Jest najnowszy numer gazety „w Rodzinie” „Pielgrzym” gazety znajdują się przy drzwiach głównych.
  17. Wszystkim którzy w tym tygodniu obchodzą swoje uroczystości jak: urodziny, imieniny czy rocznicę ważnych w życiu wydarzeń składamy najserdeczniejsze życzenia. Nich Pan Bóg błogosławi.
  18. Z naszej wspólnoty parafialnej w tym tygodniu odeszli śp. Wacław Kóska z Barnowa oraz śp. Józefa Tandecka z Łubna. Dobry Jezu, a nasz Panie…