07.11. 2021. A. D.

1. Dziś zapraszamy na wspólny różaniec z wraz z Ojcem Świętym o godz.07.30 w Kołczygłowach, a w Łubie o godz.09.30 aby: osoby cierpiące na depresję znajdowały wsparcie u bliźniego.
  2. Dziś w godz. 10.00 – 13.00 można oddać krew w salce Jana Pawła II.
  3. Dziś przed kościołem u młodzieży z naszej szkoły w Kołczygłowach można wesprzeć Hospicjum domowe działające na terenie naszego powiatu. Bóg zapłać za każdy gest pomocy.
  4. W czwartek przypada Dzień Niepodległości naszej Ojczyzny zapraszamy na Msze święte o godz. 10.00, po której zapraszamy do zapisywania się przy Gminnym Ośrodku Kultury na wspólny spacer „Marszu z Kijkami”  ok. 7 km. Jest to nasza odpowiedź na uczczenie dnia Niepodległości. Więcej szczegółów na plakacie w GOK-u. Jest przewidziany puchar Proboszcza. Zapraszamy.
  5. Za tydzień kolekta inwestycyjna, a przed kościołem zbiórka do puszek na wsparcie Stowarzyszenia „Kościół w potrzebie”, który wspiera chrześcijan w państwach gdzie chrześcijanie są prześladowani za wiarę.
  6. W dniu 18 listopada o godz.18.00 do kościoła zapraszamy WSZYSTKICH OCHRZCZONY, którzy chcieliby się włączyć w Synod Kościoła. Więcej informacji za tydzień i na stronach naszej diecezji. Zapraszamy.
  7. Przypominamy, że istnieje w naszej parafii możliwość obsprawienia Mszy świętych gregoriańskich, prosimy jednocześnie o szybsze podawanie przybliżonych terminów, ze względów praktycznych.
  8. Jest najnowszy numer gazety „w Rodzinie” oraz „Dobre Nowiny” gazety znajdują się przy drzwiach głównych.
  9. Już dziś zapraszamy za tydzień na koncert Olgi Szomańskiej p.t.” Śladem Wolności” wstęp wolny. Zapraszamy na 14 listopada na godz. 18.00. w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Kołczygłowach.
  10. Jest propozycja pielgrzymki do Meksyku w czasie ferii zimowych. Szczegóły w biurze parafialnym.
  11. .
  12. Z naszej wspólnoty parafialnej w tym tygodniu odszedł śp. Adam Glapiński z Kołczygłów oraz śp. Władysław Pluto-Prądzyński z Wierszyna, którego pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godz. 14.30. Dobry Jezu, a nasz Panie…
  13. W ramach przypomnienia uczynków miłosierdzia, jak często modlisz się za swoich bliskich zmarłych??? Kiedy była ostatnia Msza święta za zmarłych z rodziny???
  14. Wszystkim którzy w tym tygodniu obchodzą swoje uroczystości jak: urodziny, imieniny czy rocznicę ważnych w życiu wydarzeń składamy najserdeczniejsze życzenia. Nich Pan Bóg błogosławi.