14.11. 2021. A. D.

1. Dziś kolekta inwestycyjna, a przed kościołem zbiórka do puszek na wsparcie Stowarzyszenia „Kościół w potrzebie”, który wspiera chrześcijan w państwach gdzie chrześcijanie są prześladowani za wiarę a zwłaszcza w Libanie.
  2. Już dziś zapraszamy na godz. 18.00. do sali Gminnego Ośrodka Kultury w Kołczygłowach na koncert Olgi Szomańskiej p.t.” Śladem Wolności” wstęp wolny.
  3. We wtorek zapraszamy na spotkanie będących jak i zainteresowanych wstąpieniem do Rycerzy Kolumba na godz.20.00 do salki Jana Pawła II.
  4. W dniu 18 listopada (czwartek) o godz.18.00 do kościoła zapraszamy WSZYSTKICH OCHRZCZONY, którzy chcieliby się włączyć w Synod Kościoła. Więcej informacji na stronach naszej diecezji. Zapraszamy.
  5. Zapraszamy w sobotę na godz.19.00 do wspólnego czuwania przy Jezusie Eucharystycznym. W sposób szczególny młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania i wszystkich chętnych. Na tą modlitwę zaprasza wspólnota Franciszkanów Maryi. Modlitwa będzie prowadzona przez kapłana. Proszę zabrać ze sobą świece.
  6. Za tydzień w naszej parafia będzie obchodzić swój odpust parafialny i związku z tym zapraszamy na SUMĘ odpustową, której przewodniczyć będzie ks. kan. Janusz Chyła z Chojnic o godz. 13.00. Sumę poprzedzi uroczyste wstąpienie nowych kandydatów do Rycerzy Kolumba, zaprzysiężenie będzie miało miejsce w kościele o godz. 12.30. Zapraszamy.
  7. Za tydzień przed kościołami w Polsce i w naszej parafii, zostanie przeprowadzona zbiórka na wsparcie migrantów.
  8. Za tydzień tj. 21 listopada rozpoczynają się rekolekcje „Rodzina33” i mają formę indywidualnej pracy rodzin  – zarówno dorosłych jak i dla dzieci – w oparciu o materiały dostępne online na stronie www.rodzina33.pl. Raz w tygodniu po Mszy św. wieczornej w sobotę będziemy się spotykać w kościele na omówieniu danego tygodnia pracy. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału.
  9. Przed tygodniem zakończyła się akcja wsparcia hospicjów w Słupsku i w powiecie bytowskim i tak na wsparcie w powiecie bytowskim 1664,22 zł, a w Słupsku 5313,69 zł. Dziś przed kościołem u młodzieży z naszej szkoły w Kołczygłowach można wesprzeć Hospicjum domowe działające na terenie naszego powiatu. Bóg zapłać za każdy gest pomocy.
  10. Jest najnowszy numer gazety: „Pielgrzym” gazety znajdują się przy wejściu głównym.
  11. Za tydzień spotkanie formacyjne dla rodzin, w których dzieci przygotowują się do pierwszej Komunii świętej. Wyjątkowo o godz. 13.00.
  12. Z naszej wspólnoty parafialnej w tym tygodniu odeszła śp. Jadwiga Frymark z Wierszyna. Dobry Jezu, a nasz Panie…
  13. Wszystkim którzy w tym tygodniu obchodzą swoje uroczystości jak: urodziny, imieniny czy rocznicę ważnych w życiu wydarzeń składamy najserdeczniejsze życzenia. Nich Pan Bóg błogosławi.