27.11. 2021. A. D.

1. Dziś  pierwszą niedzielą Adwentu rozpoczynamy nasze rekolekcje parafialne, które w tym roku poprowadzi ks. Marcin Kunda. Od poniedziałku rozpoczynamy również Msze święte Roratnie, będą one sprawowane podczas wieczornych Mszy świętych. Zachęcamy do licznego udziału dla najbardziej wytrwałych będą atrakcyjne nagrody.
  2. Plan Mszy świętych rekolekcyjnych znajduje się w planie intencjach mszalnych, a w środę zapraszamy na Mszę świętą wieczorną połączoną z Modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie.
  3. Rozpoczęciem adwentu nastąpi poświęcenie opłatka na stół wigilijny oraz będzie istniała możliwość nabycia świec na stół wigilijny. Świece są następujące duża po 15 zł i to biała lub czerwona, oraz małe świece po 10 zł.
  4. Dziś spotkanie formacyjne dla rodzin, w których dzieci przygotowują się do pierwszej Komunii świętej i poświecenie książeczek na mszy św. o godz. 10.00 w Kołczygłowach i Łubnie.
  5. Dziś zapraszam rodziców jak i młodzież przygotowującą się do bierzmowana na spotkanie na Mszę św. o godz. 11.45.
  6. W czwartek zapraszamy na spotkanie grupy przygotowującej adorację po Mszy św. do salki Jana Pawła II..
  7. W piątek od godz. 08.00 odwiedzimy chory z Najświętszym Sakramentem, będzie to również spowiedź przed świąteczna.
  8. W piątek spowiedź z okazji pierwszego piątku miesiąca w Łubnie od godz. 15.00 do Mszy św. a w Kołczygłowach od godz. 16.00. Po Mszy świętej zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu prowadzonej przez kapłana, a następnie adoracja nocna trwająca do godz. 07.30 i różaniec pierwszo sobotni. Zakończenie adoracji Mszą świętą o godz. 08.00.
  9. Za tydzień o godz. 07.30 w Kołczygłowach i 09.30 w Łubnie zapraszamy na wspólny różaniec wraz z Ojcem Święty aby: nasza osobista relacja z Jezusem Chrystusem była ożywiona przez Słowo Boże i przez życie modlitwy.
  10. Za tydzień tradycyjne w II Niedzielę adwentu przed kościołami odbędzie się zbiórka na wparcie Kościoła na Wschodzie.
  11. Trwają rekolekcje „Rodzina33” i mają formę indywidualnej pracy rodzin  – zarówno dorosłych jak i dla dzieci – w oparciu o materiały dostępne online na stronie www.rodzina33.pl. W dniu dzisiejszym po Mszy św. o godz.16.00 zapraszamy do spotkania w kościele na omówieniu danego tygodnia pracy. Natomiast za tydzień w sobotę po wieczornej Mszy św.
  12. Rycerze Kolumba z naszej parafii wraz z Franciszkanami Maryi zachęcają do włączenie się w akcję „Paczuszka dla Maluszka” potrzebne są wszystkie rzeczy od pieluch po chemię do prania. Są ustawione specjalne punkty, gdzie można tego rodzaju rzeczy przekazać.
  13. Jest najnowszy numer gazety: „Pielgrzym”  „w Rodzinie” gazety znajdują się przy wejściu głównym.
  14. Z naszej wspólnoty parafialnej w tym tygodniu odeszli śp. Sławomir Kóska oraz śp. Klara Fronczak z Radusza. Dobry Jezu, a nasz Panie…

Wszystkim którzy w tym tygodniu obchodzą swoje uroczystości jak: urodziny, imieniny czy rocznicę ważnych w życiu wydarzeń składamy najserdeczniejsze życzenia. Nich Pan Bóg błogosławi.