19.12. 2021. A. D.

1. Przypominany, o zasadach sanitarnych, które obowiązują na terenie naszego kraju.
  2. W poniedziałek na godz. 08.00 zapraszam wszystkie osoby, które chciałyby włączyć się w strojenie kościoła na święta Bożego Narodzenia.
  3. Zbiórka dla ministrantów jak i kandydatów w poniedziałek o godz. 15.00 w salce Jana Pawła II.
  4. W poniedziałek po Mszy św. zapraszamy na spotkanie dla osób, które rozpoczynają Seminarium Odnowy Wiary. Jeżeli ktoś chciałby się jeszcze zgłosić istnieje taka możliwość. Zapisy po Mszy św. niedzielnej jak i poniedziałkowej.
  5. W dniu 24 grudnia zapraszamy na Mszę świętą wigilijną w Łubnie jak i w Kołczygłowach o godz. 21.00, a od tego roku zapraszamy na Mszę świętą Pasterkę na godz. 23.00 w Kołczygłowach.
  6. W dzień Narodzenia Pańskiego nie będzie Mszy świętej o godz. 08.00 i 16.00 zapraszamy. Zapraszamy do kościoła na Msze św. o godz. 10.00 w Kołczygłowach i w Łubnie oraz o 11.45.
  7. Za tydzień niedziela Świętej Rodziny i w tym dniu będzie istniała możliwość odnowienia przysięgi małżeńskiej. W tym dniu również pragniemy się modlić za rodziny.
  8. Wizyty duszpasterskie potocznie zwane kolędą rozpoczną się po nowym roku. Będziemy chodzić danymi trasami kolędowymi, na zaproszenie, które zawsze było brane przez duszpasterzy pod uwagę. Natomiast, jeżeli dana rodzina, ze względu na obecną sytuację zdrowotną ma lęki czy obawy, jest to przez  nas zrozumiałe i będziemy zapraszali również na Msze święte w intencji rodzin.
  9. Kolekta inwestycyjna na wiraże w kościele parafialnym wyniosła 2729,60.
  10. Są jeszcze świece Caritas po 10 zł, oraz opłatek na stół wigilijny.  Przypominamy, że opłatek na stół wigilijny dla nas ludzi wierzących ma również wartość przez to, że został poświęcony w kościele, a nie tylko, że zakupiony w sklepie. Zapraszamy do kościoła.
  11. Spotkania na Mszach świętych – Roratach w tym tygodniu o godz. 18.00 Proszę przygotować lampiony i serduszka, a w Łubnie Msze święte Roratnie w środę o godz. 16.30.
  12. Rycerze Kolumba z naszej parafii wraz z Franciszkanami Maryi zachęcają do włączenie się w akcję „Paczuszka dla Maluszka” potrzebne są wszystkie rzeczy od pieluch po chemię do prania. Są ustawione specjalne punkty, gdzie można tego rodzaju rzeczy przekazać. Akcja kończy się w poniedziałek 20 grudnia.
  13. Jest najnowszy numer gazety: „Pielgrzym”  „w Rodzinie” gazety znajdują się przy wejściu głównym.
  14. Wszystkim którzy w tym tygodniu obchodzą swoje uroczystości jak: urodziny, imieniny czy rocznicę ważnych w życiu wydarzeń składamy najserdeczniejsze życzenia. Nich Pan Bóg błogosławi.