11.10. 2020. A. D.

1. Dziś kolekta inwestycyjna na walkę z kornikiem w Łubnie oraz na oświetlenie w wewnątrz i na zewnątrz w kościele w Kołczygłowach. Tego dnia przed kościołem do puszki będzie można złożyć ofiarę na wsparcie Dnia Papieskiego.
  2. We wtorek zapraszamy na nabożeństwo fatimskie o godz. 19.00, prosimy o zabranie ze sobą świec do procesji wokół kościoła.
  3. Zapraszamy do kościoła na nabożeństwa różańcowe połączonych z wieczorną Mszą świętą. Nabożeństwo różańcowe po Mszy św., a w sobotę o godz. 08.00 i w niedzielę o godz.07.30 z ranną Mszą św.  Młodzież jest zobowiązana, aby przynajmniej dwa razy w tygodniu uczestniczyć w tej formie modlitewnej.
  4. Różaniec dla dzieci w tym tygodniu w poniedziałek i czwartek o godz. 16.30, serdecznie zapraszamy.
  5. Za tydzień odbędzie się spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej, zapraszam na Mszę świętą w dniu 18 października, na godz. 11.45 i tego dnia zostaną poświęcone różańce.
  6. Za tydzień w rozpoczyna się Tydzień  Misyjny, pamiętajmy w modlitwie różańcowej o misjonarzach i misjonarkach głoszących ewangelię na całym święcie.
  7. Jest nowy numer „Pielgrzym” poświęcony modlitwie różańcowej, jak i „w Rodzinie”
  8. Istnieje możliwość dokonywania rezerwacji Mszy świętych na rok 2021. Tym samym pragniemy przypomnieć, że wyłącznie w burze parafialnym dokonuje się pryzmowanie i zapisywanie intencji mszalnych.
  9. Za tydzień zostaną wyłożone krateczki do wypominek jednorazowych i na Msze św. zborowe.
  10. Z naszej wspólnoty odeszli śp. Franciszek Pluto-Prądzyński z Wierszyna. Pogrzeb w poniedziałek 12 październik 2020 r. o godz. 14.30 w Kołczygłowach. We wtorek 13 października o godz. 14.30 pogrzeb śp. Witolda Brywczyńskiego Dobry Jezu, a nasz Panie….