09.01. 2022. A. D.

1. Przypominany, o zasadach sanitarnych, które obowiązują na terenie naszego kraju.
  2. W poniedziałek po Mszy św. zapraszamy do salki JPII na spotkanie dla osób, które uczestniczą w Seminarium Odnowy Wiary.
  3. Od poniedziałku rozpoczynamy wizyty duszpasterskie potocznie zwane kolędą. Będziemy chodzić danymi trasami kolędowymi, na zaproszenie, które zawsze było brane przez duszpasterzy pod uwagę. Natomiast, jeżeli dana rodzina, ze względu na obecną sytuację zdrowotną ma lęki czy obawy, jest to przez  nas zrozumiałe i będziemy zapraszali również na Msze święte w intencji rodzin. Msze św. będą miały miejsce po zakończonych kolędach. Bardzo proszę sprawdzić czy wszystkie trasy kolędowe są podane.
  4. Dziś kolekta inwestycyjna na wiraże w kościele parafialnym.
  5. Jest najnowszy numer „Pielgrzyma” zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  6. Wszystkim którzy w tym tygodniu obchodzą swoje uroczystości jak: urodziny, imieniny czy rocznicę ważnych w życiu wydarzeń składamy najserdeczniejsze życzenia. Nich Pan Bóg błogosławi.
  7. W sobotę od godz. 10.00 do 13.00 zapraszamy honorowych dawców krwi. Autobus będzie stał przy salce Jana Pawła II.