23.01. 2022. A. D.

1. Przypominany, o zasadach sanitarnych, które obowiązują na terenie naszego kraju.
  2. Dziś będziemy wspierać Wyższe Seminarium w Pelplinie przez nasze modlitwy oraz materialnie. Bóg zapłać za każdy gest wsparcia.
  3. Dziś Niedziela Słowa Bożego tym samym zachęcamy do częstszego sięgania do Pisma Świętego.
  4. W poniedziałek po Mszy św. zapraszamy do salki JPII na spotkanie dla osób, które uczestniczą w Seminarium Odnowy Wiary.
  5. Przed tygodniem w sobotę odbyła się zbiórka krwi przy salce Jana Pawła II i w tym dniu zostało oddane 6,3 lita krwi, a w minionym roku 24,3 litra krwi. Najbliższe oddawanie krwi 09 kwietnia. Zapraszamy.
  6. Zakończyliśmy czas kolędowania i nawiedzenia naszych domów z Bożym błogosławieństwem. Pragniemy wszystkim serdecznie podziękować za wspólną modlitwę i za złożone ofiary. Bóg zapłać. Msze święte kolędowe będą w następnym tygodniu.
  7. Jest najnowszy numer „Pielgrzym” zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  8. Już dziś zapraszamy na Światowy Dzień Chorego, który przypada 11 lutego tj. piątek. Tego dnia będzie udzielany również sakrament namaszczenia chorych.
  9. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Bartosz Żmuda-Trzebiatowski i Karolina Ewa Będzimierowska. Zapowiedź druga.
  10. Można już zapisywać się na Nauki Przedmałżeńskie szczegóły w biurze parafialnym.
  11. Wszystkim którzy w tym tygodniu obchodzą swoje uroczystości jak: urodziny, imieniny czy rocznicę ważnych w życiu wydarzeń składamy najserdeczniejsze życzenia. Nich Pan Bóg błogosławi.