30.01. 2022. A. D.

1. Przypominany, o zasadach sanitarnych, które obowiązują na terenie naszego kraju.
  2. W poniedziałek po Mszy św. zapraszamy do salki JPII na spotkanie dla osób, które uczestniczą w Seminarium Odnowy Wiary.
  3. W poniedziałek i wtorek w Kołczygłowach zapraszamy na Msze święte kolędowe, natomiast w Łubnie w środę. Jeżeli dana rodzina chciała, aby ksiądz przyszedł z błogosławieństwem domu, to prosimy o zgłoszenie tego do biura parafialnego, w celu ustalenia dogodnego terminu.
  4. W środę tj. 02 lutego przypada uroczystość Ofiarowania Pańskiego, w tym dniu będą święcone świece jako gromnice oraz w tym dniu pragniemy wspierać naszą modlitwą wszystkie zakony męskie jak i żeńskie. Pragniemy pamiętać o siostrach i kapłanach zakonnikach wywodzących się z naszej parafii. A w niedzielę przed kościołem odbędzie się zbiórka do puszek na wsparcie zakonów kontemplacyjnych.
  5. Zwracam się z prośbą o pomoc w rozebraniu żłóbka i dekoracji bożonarodzeniowej  w czwartek. Proszę o przybycie na godz. 09.00.
  6. W czwartek zapraszamy na spotkanie do salki JPII grupę modlitewną, która przygotowuje adorację piątkową, prowadzoną przez księdza.
  7. W piątek od godz. 08.00 odwiedzimy chorych i osoby starsze z Najświętszym Sakramentem. Bardzo prośmy o zgłaszanie osób zainteresowanych, a szczególnie tych którzy wyrażali chęć podczas kolędy.
  8. Spowiedź święta z okazji pierwszego piątku odbędzie się w Łubnie od godz. 15.00 do Mszy św., a w Kołczygłowach od godz. 16.00 do Mszy świętej. Przypominamy, o szczególnej obecności młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania jak i dzieci od klasy 4 wzwyż, oraz dorosłym.
  9. W piątek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu po Mszy św., którą będzie prowadził ksiądz Kazimierz, a od godz. 19.00 do porannego różańca o godz. 07.30 zapraszamy na adorację indywidualną. Przez cały czas są osoby które zdeklarowały się aby być na adoracji, można dołączyć.
  10. W sobotę zapraszamy na Mszę św. poprzedzoną różańcem z okazji pierwszej soboty miesiąca.
  11. Za tydzień zapraszamy na różaniec wraz z Ojcem Świętym, aby: siostry zakonne jak i kobiety konsekrowane potrafiły na ukazywać Chrystusa swoimi życiem,  o godz. 07.30 w Kołczygłowach, a w Łubnie o godz.09.30.
  12. Za tydzień na Mszy św. o godz. 10.00 zostaną poświęcone świece dla dzieci przygotowujące się do Pierwsze Komunii świętej.
  13. Jest najnowszy numer „Pielgrzym” oraz „w Rodzinie” zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  14. Już dziś zapraszamy na Światowy Dzień Chorego, który przypada 11 lutego tj. piątek. Tego dnia będzie udzielany również sakrament namaszczenia chorych.
  15. Można już zapisywać się na Nauki Przedmałżeńskie szczegóły w biurze parafialnym.
  16. Z naszej wspólnoty parafialnej w tym tygodniu odeszła śp. Teresa Zabrocka. Dobry Jezu, a nasz Panie…
  17. Wszystkim którzy w tym tygodniu obchodzą swoje uroczystości jak: urodziny, imieniny czy rocznicę ważnych w życiu wydarzeń składamy najserdeczniejsze życzenia. Nich Pan Bóg błogosławi.