06.02. 2022. A. D.

1. Przypominany, o zasadach sanitarnych, które obowiązują na terenie naszego kraju.
  2. Dziś zapraszamy na różaniec wraz z Ojcem Świętym, aby: siostry zakonne jak i kobiety konsekrowane potrafiły na ukazywać Chrystusa swoimi życiem,  o godz. 07.30 w Kołczygłowach, a w Łubnie o godz.09.30. A przed kościołem do puszki będzie można złożyć ofiarę na wsparcie zakonów. Bóg zapłać.
  3. Dziś na Mszy św. o godz. 10.00 zostaną poświęcone świece dla dzieci przygotowujące się do Pierwsze Komunii świętej. Po Mszy świętej spotkanie z rodzicami dzieci.
  4. W poniedziałek o godz. 15.00 zapraszamy ministrantów i kandydatów na zbiórkę ministrantów w salce JPII.
  5. W poniedziałek po Mszy św. zapraszamy do salki JPII na spotkanie dla osób, które uczestniczą w Seminarium Odnowy Wiary.
  6. Pragnę podziękować wszystkim zaangażowanym w sprzątanie dekoracji bożonarodzeniowej w Kołczygłowach jak i w Łubnie. Bóg zapłać.
  7. W piątek obchodzony jest Światowy Dzień chorego i z tej okazji zapraszamy na wspólną modlitwę. Natomiast ze względów  praktycznych somo udzielenie sakramentu namaszczenia chorych będzie miało miejsce w NIEDZILĘ na Mszy św. o godz. 10.00 w Łubnie i w Kołczygłowach.
  8. Za tydzień Rycerze Kolumba będą rozprowadzać po Mszach św. słodkie upominki w kształcie serca, które będzie można zakupić i wręczyć w poniedziałek 14 lutego jako wraz życzliwości i dobrego serca dla drugiego człowieka. Obecnie jest przygotowanych 200 sztuk ciasteczek. Fundusze, które uda się pozyskać w tej zbiórce zostaną przeznaczone na zakup potrzebnych rzeczy, dla potrzebujący z nasze parafii w porozumieniu z GOPS. A są to: zmywarki, pralki, koce, materace itp. Jeżeli ktoś ma tego rodzaju rzeczy w dobrym stanie, a chciałby również przekazać dalej to oczywiście też istnieje taka możliwość.
  9. W tym tygodniu udało mi się nawiązać kontakt z ks. Marek Walkuszem z Senegalu. W styczniu została zebrana kwota 956,24 zł i 55 euro. Bóg zapłać. Więcej informacji znajdziemy na stronie parafii.
  10. Jest najnowszy numer „Pielgrzym” oraz „w Rodzinie” zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  11. Za tydzień kolekta inwestycyjna, na witraże w parafii.
  12. Można już zapisywać się na Nauki Przedmałżeńskie szczegóły w biurze parafialnym.
  13. Z naszej wspólnoty parafialnej w tym tygodniu odszedł  śp. Jan Biłanicz . Dobry Jezu, a nasz Panie…
  14. Wszystkim którzy w tym tygodniu obchodzą swoje uroczystości jak: urodziny, imieniny czy rocznicę ważnych w życiu wydarzeń składamy najserdeczniejsze życzenia. Nich Pan Bóg błogosławi.