13.02. 2022. A. D.

1. Przypominany, o zasadach sanitarnych, które obowiązują na terenie naszego kraju.
  2. Dziś kolekta inwestycyjna, na witraże w parafii.
  3. Dziś w naszej parafii obchodzony jest Światowy Dzień chorego i z tej okazji zapraszamy na wspólną modlitwę, na Mszy św. o godz. 10.00 w Łubnie i w Kołczygłowach.  Zostanie udzielony sakrament namaszczenia chorych. Spowiedź święta będzie przed Mszą świętą dla chorych.
  4. Dziś Rycerze Kolumba będą rozprowadzać po Mszach św. słodkie upominki w kształcie serca, które będzie można zakupić i wręczyć w poniedziałek 14 lutego jako wraz życzliwości i dobrego serca dla drugiego człowieka. Obecnie jest przygotowanych ok.300 sztuk ciasteczek. Fundusze, które uda się pozyskać w tej zbiórce zostaną przeznaczone na zakup potrzebnych rzeczy, dla potrzebujący z nasze parafii w porozumieniu z GOPS.
  5. W poniedziałek o godz. 15.00 zapraszamy ministrantów i kandydatów na zbiórkę ministrantów w salce JPII.
  6. W poniedziałek po Mszy św. zapraszamy do salki JPII na spotkanie dla osób, które uczestniczą w Seminarium Odnowy Wiary.
  7. We wtorek przypada dzień bł. Michała Sopćki początek modlitw o godz.16.30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy przez jego wstawiennictwo, a szczególnie, gdy chodzi o miłosierdzie względem Boga do dobrego przygotowania się i przeżycia sakramentu spowiedzi oraz o łaskę przebaczenia w relacji z bliźnim.  Będziemy się modlić o miłosierdzie dla świata i łaskę pokoju na świecie, przy relikwiach bł. Michała Sopćko.
  8. W sobotę zapraszamy na modlitwy prze relikwiach bł.  Jerzego Popiełuszki przez wstawiennictwo św. Józefa i bł. Jerzego Popiełuszki. Początek modlitw o godz.16.30.
  9. Za tydzień będziemy się modlić oraz wspierać Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie.
  10. Już dziś informujemy, że rekolekcje wielkopostne w tym roku będą trwały przez cały Wielki Post. I tak będzie, że: we wtorki o godz. 17.00 w Łubnie, w Kołczygłowach we środy o godz.18.00. Szczegóły rekolekcji zostaną podane za tydzień. A Ekstremalna Droga Krzyżowa w naszej parafii będzie mieć miejsce w dniu 8 kwietnia. Już można się zapisywać, przez stronę EDK- Kołczygłowy.
  11. Jest organizowana pielgrzymka do Włoch – Rzym i okolice. Kontakt telefoniczny 501 380 025 dotyczący szczegółów pielgrzymki jak i zapisy.
  12. Jest najnowszy numer „Pielgrzym” oraz „w Rodzinie” zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  13.  Osoby planujące zawrzeć sakramentalny związek małżeński, zapraszamy na Spotkania dla narzeczonych, które odbędą się w Kołczygłowach codziennie od 28 marca do 1 kwietnia (od poniedziałku do piątku) w godzinach od 18.00 do 21.00. Jest to pięć bardzo ciekawych spotkań prowadzonych przez małżonków i księży na tematy związane z życiem małżeńskim. Udział w tym programie jest obowiązkowym elementem przygotowania do ślubu. Szczegóły i zapisy na stronie www.ewangelizacjapelplin.pl  – zakładka “Spotkania dla narzeczonych”.
  14. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Przemysław Sępkowski i Izabela Katarzyna Sępkowska z parafii Kołczygłowy. Zapowiedź pierwsza.
  15. Wszystkim którzy w tym tygodniu obchodzą swoje uroczystości jak: urodziny, imieniny czy rocznicę ważnych w życiu wydarzeń składamy najserdeczniejsze życzenia. Nich Pan Bóg błogosławi.