20.02. 2022. A. D.

1. Przypominany, o zasadach sanitarnych, które obowiązują na terenie naszego kraju.
  2. Dziś będziemy wspierać modlitwą oraz materialnie Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie.
  3. Kolekta z przed tygodnia na nasze cele parafialne wyniosła 2231,80 zł.
  5. W piątek zapraszamy na spotkanie Rycerzy Kolumba do salki parafialnej JPII na godz. 19.30. Będzie to spotkanie formacyjne oraz zapraszamy kolejnych mężczyzn, którzy chcieliby się włączyć do tego grona.
  6. W poniedziałek po Mszy św. zapraszamy do salki JPII na spotkanie dla osób, które uczestniczą w Seminarium Odnowy Wiary.
  7. Już dziś informujemy, że rekolekcje wielkopostne w tym roku będą trwały przez cały Wielki Post. I tak będzie, że: we wtorki o godz. 18.00 w Łubnie, w Kołczygłowach we środy o godz.18.00.
  8. Ekstremalna Droga Krzyżowa w naszej parafii będzie mieć miejsce w dniu 8 kwietnia. Już można się zapisywać, przez stronę EDK- Kołczygłowy.
  9. Jest organizowana pielgrzymka do Włoch – Rzym i okolice. Kontakt telefoniczny 501 380 025 dotyczący szczegółów pielgrzymki jak i zapisy. Jeżeli ktoś chce wziąć udział w pielgrzymce, a obawia się z Covid-19, to obecnie obostrzenia we Włoszech są zanoszone.
  10. Jest najnowszy numer „Pielgrzym” oraz „w Rodzinie” zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  11. Osoby planujące zawrzeć sakramentalny związek małżeński, zapraszamy na Spotkania dla narzeczonych, które odbędą się w Kołczygłowach codziennie od 28 marca do 1 kwietnia (od poniedziałku do piątku) w godzinach od 18.00 do 21.00. Jest to pięć bardzo ciekawych spotkań prowadzonych przez małżonków i księży na tematy związane z życiem małżeńskim. Udział w tym programie jest obowiązkowym elementem przygotowania do ślubu. Szczegóły i zapisy na stronie www.ewangelizacjapelplin.pl  – zakładka “Spotkania dla narzeczonych”.
  12. Zapowiedzi przedmałżeńskie:  Paweł Stanisław Marcholewski stanu wolnego z Kołczygłów i Edyta Spiczak Brzezińska stanu wolnego z Borzytuchomia. Zapowiedź pierwsza. Kamil Dembski stanu wolnego z Cewic i Dominika Julia Zawoluk stanu wolnego z  Kołczygłów. Zapowiedź pierwsza.  Przemysław Sępkowski i Izabela Katarzyna Sępkowska z parafii Kołczygłowy. Zapowiedź druga.
  13. Wszystkim którzy w tym tygodniu obchodzą swoje uroczystości jak: urodziny, imieniny czy rocznicę ważnych w życiu wydarzeń składamy najserdeczniejsze życzenia. Nich Pan Bóg błogosławi.