Ogłoszenia parafialne

06.03.2022. A. D.

 1. Dziś w niedzielę zapraszamy na wspólny różaniec z Ojcem Świętym i różami o godz. 07.30 w Kołczygłowach i w Łubnie o godz. 09.30. modlitwa w intencji pokoju na świecie. W Łubnie zapraszamy w łączności z Gorzkimi Żalami.
 2. Nabożeństwo Gorzkich Żali w niedzielę o godz. 15.30 połączone z kazaniem pasyjnym.
 3. W minioną niedzielę i Środę Popielcową przed kościołami w całym kraju odbyły się zbiórki na pomoc dla uchodźców wojennych z Ukrainy za pomocą Caritas. W tym tych dniach zebrano: w niedzielę 4470,00 zł, a w środę popielcową 2372,80 zł.
 4. Każdego dnia zachęcamy do włączenia się w modlitwę o łaskę POKOJU na Ukrainie i w Europie.
 5. W poniedziałek po Mszy św. zapraszamy do salki JPII na spotkanie dla Domowników Boga. Osoby, które chciałby się włączyć w kolejne spotkania formacyjne zapraszamy.
 6. We wtorek i środę rozpoczynamy nasze tegoroczne rekolekcje parafialne spotkania rekolekcyjne będą trwały przez 5 tygodni i tak: we wtorek Łubno, a w środę Kołczygłowy. Msza św. z nauką rekolekcyjną o godz. 18.00 połączona z adoracją Najświętszego Sakramentu. Składne w tych dniach ofiary będą przeznaczone na cele charytatywne w parafii. Zapraszamy dorosłych jak i młodzież, a młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania mają dodatkowy obowiązek w tym uczestniczyć.
 7. W piątek zapraszamy na nabożeństwa Dróg Krzyżowych i tak w Kołczygłowach o godz. 17.00 dla dzieci, a o godz. 17.30 dla młodzieży i dorosłych. W Łubnie o godz.16.00 po Mszy świętej.
 8. Za tydzień kolekta inwestycyjna na witraże i na sprawy remontowo budowlane. Za tydzień pokaże projekty okien witrażowych. Jestem również po rozmowie na temat kruchty kościelnej, gdzie trzeba odnowić ściany, na których powstała sól i zawilgocenie.  
 9. Za tydzień przed kościołem zbiórka do puszek na misjonarzy Ad Gentes.
 10. Jest organizowany wyjazd do kina w Bytowie na film „Cud w Guadelupe” premiera filmu w Polsce od 4 marca. Wyjazd w niedzielę 20 marca przewidywalny koszt wyjazdu to 35 zł. Bilet i autobus. Ilość miejsc jest ograniczona. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.
 11. Pomoc na uchodźców: jeżeli ktoś chciałyby się włączyć w akcję pomocy poprzez przyniesienie rzeczy, które są wymienione w informacji Caritas na naszej stronie parafialnej, to proszę o przynoszenie do salki Jana Pawła II. Wszystko się przyda. Rzeczy natomiast tylko nowe.
 12. Ekstremalna Droga Krzyżowa w naszej parafii będzie mieć miejsce w dniu 8 kwietnia, zapisy trwają. I można się zapisywać, przez stronę EDK- Kołczygłowy.
 13. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Sebastian i Izabela Podwińscy z parafii Kołczygłowy. Zapowiedź pierwsza.
 14. Osoby planujące zawrzeć sakramentalny związek małżeński, zapraszamy na Spotkania dla narzeczonych, które odbędą się w Kołczygłowach codziennie od 28 marca do 1 kwietnia (od poniedziałku do piątku) w godzinach od 18.00 do 21.00. Udział w tym programie jest obowiązkowym elementem przygotowania do ślubu. Szczegóły i zapisy na stronie www.ewangelizacjapelplin.pl  – zakładka “Spotkania dla narzeczonych“.
 15. Jest najnowszy numer „Pielgrzyma” w kruchcie kościoła.

Wszystkim którzy w tym tygodniu obchodzą swoje uroczystości jak: urodziny, imieniny czy rocznicę ważnych w życiu wydarzeń składamy najserdeczniejsze życzenia. Nich Pan Bóg błogosławi.

Możliwość komentowania została wyłączona.