18.10. 2020. A. D.

1. Rozpoczyna się dzisiejszą niedzielę Tydzień  Misyjny, pamiętajmy w modlitwie różańcowej o misjonarzach i misjonarkach głoszących ewangelię na całym święcie.
  2. Od dzisiejszego dnia wracamy do Mszy św. przez FB o godz.11.45. każdy kto chce złożyć ofiarę na kościół parafialny może to uczynić na konto parafii, które jest podane na stronie parafii. Bóg zapłać za zrozumienie i wsparcie.
  3. Dziś kolekta inwestycyjna na walkę z kornikiem w Łubnie oraz na oświetlenie w wewnątrz i na zewnątrz w kościele w Kołczygłowach. Zebrano kwotę 2650,68 zł.
  4. Pragnę bardzo serdecznie podziękować Straży Pożarnej w pomocy naprawienia oświetlenia na naszym kościele parafialnym. Bóg zapłać.
  5. W czwartek przypada wspomnienie świętego Jana Pawła II, zapraszamy tego dnia na Mszę św. Tym bardziej, że w tym roku przypada 100-lecie urodzin naszego Wielkiego papieża. Będzie transmisja na FB. Zachęcam do włączenia się do wspólnej modlitwy.
  6. Zapraszamy do kościoła na nabożeństwa różańcowe połączonych z wieczorną Mszą świętą. Nabożeństwo różańcowe po Mszy św., proszę, aby dzieci jak młodzież w tym obecnym czasie modliła się modlitwą różańcową w naszych domach wraz z całą rodziną.
  7. Jest nowy numer „Pielgrzym” poświęcony modlitwie różańcowej, jak i „w Rodzinie”
  8. Istnieje możliwość dokonywania rezerwacji Mszy świętych na rok 2021. Tym samym pragniemy przypomnieć, że wyłącznie w burze parafialnym dokonuje się pryzmowanie i zapisywanie intencji mszalnych. Można również dokonywać rezerwacji przez telefon.
  9. Zostały wyłożone krateczki do wypominek jednorazowych i na Msze św. zborowe. Znajdują się przy wyjściu głównym z kościoła.
  10. Na wsparcie ks. Maraka Walkusza w Afryce za wrzesień 320 zł. Bóg zapłać.
  11. Z naszej wspólnoty w tym tygodniu odeszła śp. Krystyna Szyjka z Łubna. Pogrzeb  odbył się w piątek. Dobry Jezu, a nasz Panie….

Ogłoszenie świeckie:

1. Osoby przebywające na kwarantannie, które nie mają możliwości zaopatrzenia się w żywność lub leki proszone są o kontakt pod numerem telefonu :59 82 13 906 – GOPS 59 82 13 231 Urząd Gminy47 74 38 446 – Posterunek Policji – 59 82 13 419 – parafia Chrystusa Króla – Rycerze Kolumba
  2. Urząd Gminy w Kołczygłowach informacje, że z dniem 1 listopada ulegną zmianie wysokości oraz metody opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.
  3. Z dniem 1 września 2020 r. na terenie całej Polski rozpoczął się Powszechny Spis Rolny, który potrwa do 30 listopada 2020 r. Udział w spisie jest obowiązkowy.