27.03. 2022. A.D.

1. Nabożeństwo Gorzkich Żali w niedzielę o godz. 15.30 połączone z kazaniem pasyjnym.
  2. Każdego dnia zachęcamy do włączenia się w modlitwę o łaskę POKOJU na Ukrainie i w Europie.
  3. W poniedziałek po Mszy św. zapraszamy do salki JPII na spotkanie dla Domowników Boga.
  4. W środę i czwartek trwają nasze tegoroczne rekolekcje parafialne spotkania rekolekcyjne trwają przez 5 tygodni i tak: wyjątkowo w czwartek w Łubnie, a w środę Kołczygłowy. Msza św. z nauką rekolekcyjną o godz. 18.00 połączona z adoracją Najświętszego Sakramentu. Składne w tych dniach ofiary będą przeznaczone na cele charytatywne w parafii. Zapraszamy dorosłych jak i młodzież, a młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania mają dodatkowy obowiązek w tym uczestniczyć.
  5. W czwartek zapraszamy do skorzystania ze spowiedzi pierwszo piątkowej w Kołczygłowach od godz. 16.00 do Mszy św. Zapraszamy dzieci i młodzież oraz dorosłych. Młodzież, która przygotowuje się do bierzmowania ma te spotkania OBOWIĄZKOWE.
  6. Spotkanie przygotowawcze adoracji pierwszo piątkowej w czwartek po Mszy św. w Kołczygłowach.
  7. Spowiedź świąteczna w naszej parafii, będzie miała miejsce w dniu 09 kwietnia tj. sobota.
  8. W piątek od godz. 08.00 odwiedzimy chorych i osoby samotne w Najświętszym Sakramentem, będzie to spowiedź świąteczna. Bardzo prosimy o zgłaszanie chorych.
  9. W piątek zapraszamy na nabożeństwa Dróg Krzyżowych i tak w Kołczygłowach o godz. 17.00 dla dzieci, a o godz. 17.30 dla młodzieży i dorosłych. W Łubnie o godz.16.00 po Mszy świętej. Spowiedź pierwszo piątkowa w Łubnie od godz.15.00.
  10. W piątek po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość adoracji Jezusa przez całą noc do godz. 07.30, a następnie różaniec I- sobotni i Msza św. o godz.08.00.
  11. Za tydzień o godz.07.30 w Kołczygłowach, a w Łubnie o 09.30 zapraszamy na wspólny różaniec wraz z Ojcem Święty, w intencji Pokoju na Ukrainie.
  12. Za tydzień przed kościołem będzie istniała możliwość wsparcia Hospicjum Pomorze Dzieciom.  Młodzież będzie stała z puszkami. Jest to akcja w całym województwie pomorskim, tym bardziej że dzieci z naszej parafii również korzystają z wsparcia Hospicjum.
  13. Pragnę wyrazić słowa wdzięczności za przygotowanie i poprowadzenie w miniony piątek drogi krzyżowej ulicami naszej parafii. Bóg zapłać.
  14. Pomoc dla uchodźców: jest obecnie w naszej parafii i gminie już ponad 140 osób. Wychodząc na przeciw rodzinom, które pozostały na terenach ogarniętych wojną na Ukrainie, Caritas Diecezji Pelplińskiej włącza się w ogólnopolską akcję „Paczka dla Ukrainy”. Przebieg akcji jest następujący: otrzymaliśmy 5 specjalnych kartonów, które każda wspólnota parafialna ma wypełnić produktami, które znajdują się na specjalnej liście Caritas. Osoby lub wspólnoty, które chciałyby taką paczkę przygotować proszę o kontakt. Wykaz produktów na stronie parafii i Caritasu Diecezji Pelplińskiej.
  15. Ekstremalna Droga Krzyżowa w naszej parafii będzie mieć miejsce w dniu 8 kwietnia, zapisy trwają. I można się zapisywać, przez stronę EDK- Kołczygłowy.
  16. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Jarosław Jacek Wantoch Rekowski stanu wolnego z parafii św. Michała Arch. z Tuchomia  i Sara Stanisława Kierzk stanu wolnego z parafii Chrystusa Króla w Kołczygłowach. Zapowiedź druga.
  17. W tym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty parafialnej: śp. Kazimierz Walczak oraz śp. Władysława Prądzyńska z Jezierza. Pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz.14.30. Dobry Jezu, a nasz Panie…
  18. Wszystkim którzy w tym tygodniu obchodzą swoje uroczystości jak: urodziny, imieniny czy rocznicę ważnych w życiu wydarzeń składamy najserdeczniejsze życzenia. Nich Pan Bóg błogosławi.