17.04. 2022. A.D.

1. W poniedziałek pamiętać chcemy w modlitwach jak i wsparciu materialnym  szkoły katolickie i KUL. Bóg zapłać za każdy gest życzliwości.
  2. Ofiary na hospicjum z niedzieli palmowej to kwota 978,20
  3. Na inwestycje w parafii przed tygodniem zebrano kwotę 3597,98 zł. Bóg zapłać.
  4. Pragnę bardzo podziękować za pomoc w przygotowaniu i pięknym uczestnictwie w naszym świętowaniu Zmartwychwstania Pańskiego w Kołczygłowach jak i w Łubnie. Bóg Zapłać.
  5. Za tydzień rozpoczyna się tydzień Miłosierdzia i zbiórka do puszek na cele charytatywne.
  6. Za tydzień spotkanie dla dzieci i rodzin przygotowujących się do Pierwszej Komunii świętej o godz. 10.00, a o godz. 11.45 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania wraz z  rodzicami.
  7. Zapraszamy na Nowenna do Miłosierdzia Bożego jak Koronka do Miłosierdzia Bożego w łączności z Mszą świętą w poniedziałek o godz. 11.45, a w tygodniu w łączności z Mszą św. wieczorną.
  8. Wszystkim którzy w tym tygodniu obchodzą swoje uroczystości jak: urodziny, imieniny czy rocznicę ważnych w życiu wydarzeń składamy najserdeczniejsze życzenia. Nich Pan Bóg błogosławi.