24.04. 2022. A.D.

1. Dziś spotkanie dla dzieci i rodzin przygotowujących się do Pierwszej Komunii świętej o godz. 10.00, a o godz. 11.45 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania wraz z  rodzicami.
  2. Prosimy, aby przekazać informację naszym gościom z Ukrainy, którzy są goszczeni na terenie naszej gminy, że jest organizowane spotkanie w świetlicy w Raduszu o godz. 17.00 podczas, którego zostaną ustalane szczegóły dotyczące festynu w Raduszu.
  3. W poniedziałek rozpoczyna się nabożeństwo o urodzaje w łączności w wieczorną Mszą świętą o godz. 17.00. Zapraszamy do modlitwy wszystkich pracujących na roli.
  4. W poniedziałek zapraszamy na spotkanie Domowników Boga jak i Franciszkanów Maryi po Mszy św. w salce JPII.
  5. We wtorek przypada św. Wojciecha głównego patrona naszej Ojczyzny. Prośmy o łaskę pokoju w Europie.
  6. W środę o godz. 19.30 spotkanie formacyjne dla Rycerzy Kolumba w salce JPII. Zapraszamy kandydatów, którzy chcą wstąpić do Rycerzy.
  7. Podziękowanie Pola Nadziei. Pragniemy podziękować za wkład parafii w tegoroczną akcję Pola Nadziei na Pomorzu. Razem mogliśmy ukazać znaczenie idei hospicyjnej i przypomnieć jak ważne jest dbanie o los najsłabszych. Środki uzyskane w czasie trwania Pól Nadziei zostaną przekazane na opiekę medyczną pacjentów hospicjów biorących udział w tym przedsięwzięciu. Dzięki Waszemu zaangażowaniu w czasie trwania zbiórki udało się zebrać łączną kwotę 1 274,54 zł.
  8. Zbiórka dla ministrantów i kandydatów na ministranta w poniedziałek o godz. 16.00 w salce JPII
  9. Za tydzień rozpoczyna się miesiąc maj tym samym zachęcamy do nabożeństw przy krzyżach i kapliczkach oraz bardzo proszę o zadbanie o te wyjątkowe miejsca kultu i szacunku do naszej wiary. A za dotychczasową troskę składamy serdeczne podziękowania Bóg zapłać. Nabożeństwa w kościele po Mszy św. wieczornej o godz. 17.00.
  10. Za tydzień zapraszamy na wspólny różaniec wraz z Ojcem Świętym o godz. 07.30 w Kołczygłowach, a o godz. 09.30 w Łubnie. W intencji dziękczynne za dar beatyfikacji Pauliny Jaricot.
  11. Za tydzień 01 maja o godz.  15.00 zapraszamy do Radusza na wspólny festyn „Dzień Jedności ku Wolności”, gdzie wspólnie będziemy mogli spędzić czas i lepiej się poznać. Będzie degustacja potraw ukraińskich, grill i występy artystyczne. Zapraszamy. Organizatorzy: Bogusław Wrzesień; Sołectwo Radusz i parafia Chrystusa Króla w Kołczygłowach.
  12. W dniu 03 maja już dziś zapraszamy na Mszę św. w intencji Ochotniczej Straży Pożarnej
  13. W dniu 05 maja w naszej parafii o godz. 18.00 będziemy gościć Księdza Biskupa Arkadiusza Okroja, który udzieli sakramentu bierzmowania.
  14. W dniu 07 maja w naszej parafii odbędzie się Kongres Różańcowy. Szczegółowe informacje za tydzień.
  15. : Piotr Strzelczyk stanu wolnego i Izabela Anna Gostomczyk z parafii Chrystusa Króla w Kołczygłowach. Zapowiedź pierwsza.
  16. Wszystkim którzy w tym tygodniu obchodzą swoje uroczystości jak: urodziny, imieniny czy rocznicę ważnych w życiu wydarzeń składamy najserdeczniejsze życzenia. Nich Pan Bóg błogosławi.