01.05. 2022. A.D.

1. Dziś rozpoczyna się miesiąc maj tym samym zachęcamy do nabożeństw przy krzyżach i kapliczkach oraz bardzo proszę o zadbanie o te wyjątkowe miejsca kultu i szacunku do naszej wiary. A za dotychczasową troskę składamy serdeczne podziękowania Bóg zapłać. Nabożeństwa w kościele po Mszy św. wieczornej o godz. 17.00.
  2. Dziś zapraszamy na wspólny różaniec wraz z Ojcem Świętym o godz. 07.30 w Kołczygłowach, a o godz. 09.30 w Łubnie. W intencji dziękczynne za dar beatyfikacji Pauliny Jaricot.
  3. Dziś 01 maja o godz.  15.00 zapraszamy do Radusza na wspólny festyn „Dzień Jedności ku Wolności”, gdzie wspólnie będziemy mogli spędzić czas i lepiej się poznać. Będzie degustacja potraw ukraińskich, grill i występy artystyczne. Zapraszamy. Organizatorzy: Bogusław Wrzesień; Sołectwo Radusz i parafia Chrystusa Króla w Kołczygłowach.
  4. W dniu 03 maja Msze św. jak w niedzielę oraz dodatkowo o godz. 14.00 w intencji naszej Ojczyzny i naszych Strażaków.
  5. Spowiedź święta w naszej parafii przed bierzmowaniem i zarazem pierwszo piątkowo w środę od godz. 18.00, a spotkanie z bierzmowanym o godz. 19.00 w kościele.
  6. W dniu 05 maja w naszej parafii o godz. 18.00 będziemy gościć Księdza Biskupa Arkadiusza Okroja, który udzieli sakramentu bierzmowania.
  7. Chorych i osoby starsze odwiedzimy z Najświętszym Sakramentem w piątek od godz. 08.00.
  8. W piątek po wieczornej Mszy świętej rozpoczyna się adoracja Najświętszego Sakramentu i trwać będzie do soboty do godz. 09.00. Zapraszamy.
  9. W dniu 07 maja w naszej parafii odbędzie się Kongres Różańcowy. Rozpoczyna się o godz. 09.30 a kończy się o godz. 13.00.
  10. Spotkanie dla członkiń Żywego Różańca we wtorek 3 maja  po Mszy św. o godz. 08.00. Serdecznie zapraszam. Wyjazd autobusu z osobami, które chcą wziąć udział w kongresie różańcowym z Łubna o godz. 09.00 z parkingu przy kościele. Kontakt z panią Radawiec.
  11. Za tydzień kolekta inwestycyjna na witraże i sprawy bieżące. Bóg zapłać za każdy gest wsparcia.
  12. Pragnę bardzo serdecznie podziękować za pomoc jakiej można było doświadczyć w ostatnim czasie. Bóg zapłać.
  13. : Wirkus Ireneusz stanu wolnego i Sikorska Martyna stanu wolnego z parafii Chrystusa Króla w Kołczygłowach. Zapowiedź pierwsza. Piotr Strzelczyk stanu wolnego i Izabela Anna Gostomczyk z parafii Chrystusa Króla w Kołczygłowach. Zapowiedź druga .
  14. Wszystkim którzy w tym tygodniu obchodzą swoje uroczystości jak: urodziny, imieniny czy rocznicę ważnych w życiu wydarzeń składamy najserdeczniejsze życzenia. Nich Pan Bóg błogosławi.