08.05. 2022. A.D.

1. Pragnę bardzo serdecznie podziękować za poświęcenie i przygotowanie sobotniego Kongresu różańcowego, który się odbył w naszej parafii jako podziękowanie za dar zbliżającej się beatyfikacji Pauliny Jaricot.
  2. Dzisiejsza kolekta inwestycyjna na witraże i sprawy bieżące. Bóg zapłać za każdy gest wsparcia.
  3. W miesiącu maju zapraszamy na nabożeństwa majowe przy krzyżach i kapliczkach.  Nabożeństwa w kościele po Mszy św. wieczornej o godz. 17.00.
  4.  W poniedziałek zapraszamy na spotkanie Domowników Boga i Franciszkanów Maryi do salki JPII o godz. 18.00
  5. kościele i po Mszy św. spotkanie w salce. Ustalenie terminu i gdzie jedziemy na wycieczkę.
  6. W piątek zapraszamy na pierwszy w tym roku apel Fatimski na godz. 20.00 połączony z procesją. Proszę zabrać ze sobą świece.
  7. W sobotę o godz. 08.00 w Łubnie, a w Kołczygłowach o godz. 09.00 spowiedź święta dla dzieci, które w tym roku przyjmą pierwszy raz Pana Jezusa do swojego serca w Eucharystii.
  8. W sobotę zapraszamy na godz. 14.00 na rajd rowerowy w Wierszynie.
  9. Za tydzień w niedzielę o godz. 13.00 zapraszamy na Mszę św. na świeżym powietrzu  na parkingu przy kościele. Jest to wspólne przedsięwzięcie  otwierające sezon motocyklowy, który jest organizowany przez parafię Chrystusa Króla i Pasjonatów z Kołczygłów. Trasa przejazdu motocykli  jest prawie po całej parafii i gminie. Zapraszamy wszystkich, co posiadają jednoślady i kłady oraz …., każdy ma możliwość się włączyć. Na zakończenie wspólne bycie razem przy GOK-u i zupa.
  10. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Wirkus Ireneusz stanu wolnego i Sikorska Martyna stanu wolnego z parafii Chrystusa Króla w Kołczygłowach. Zapowiedź druga.
  11. Z naszej wspólnoty parafialnej w tym tygodniu odszedł do nas śp. Bronisław Pluto Prądzyński. Pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godz. 14.00 w Kołczygłowach.  Dobry Jezu, a nasz Panie…
  12. Wszystkim którzy w tym tygodniu obchodzą swoje uroczystości jak: urodziny, imieniny czy rocznicę ważnych w życiu wydarzeń składamy najserdeczniejsze życzenia. Nich Pan Bóg błogosławi.