15.05. 2022. A.D.

1. Dziś w niedzielę o godz. 13.00 zapraszamy na Mszę św. na świeżym powietrzu  na parkingu przy kościele. Jest to wspólne przedsięwzięcie  otwierające sezon motocyklowy, który jest organizowany przez parafię Chrystusa Króla i Pasjonatów z Kołczygłów. Trasa przejazdu motocykli  jest prawie po całej parafii i gminie. Zapraszamy wszystkich, co posiadają jednoślady i kłady oraz …., każdy ma możliwość się włączyć. Na zakończenie wspólne bycie razem przy GOK-u i zupa.
  2. Kolekta inwestycyjna na witraże i sprawy bieżące przed tygodniem wyniosła 2938,25 zł.  Bóg zapłać za każdy gest wsparcia.
  3. W miesiącu maju zapraszamy na nabożeństwa majowe przy krzyżach i kapliczkach.  Nabożeństwa w kościele po Mszy św. wieczornej o godz. 17.00.
  4.  W poniedziałek zapraszamy na spotkanie Domowników Boga i Franciszkanów Maryi do salki JPII o godz. 18.00
  5. W dniu 28 maja o godz. 09.00 będzie można jak w poprzednich latach przynieść zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, który zostanie przekazany na wsparcie misji świętych. Szczegóły za tydzień.
  6.  Wszystkim którzy w tym tygodniu obchodzą swoje uroczystości jak: urodziny, imieniny czy rocznicę ważnych w życiu wydarzeń składamy najserdeczniejsze życzenia. Nich Pan Bóg błogosławi.