22.05. 2022. A.D.

1. W miesiącu maju zapraszamy na nabożeństwa majowe przy krzyżach i kapliczkach.  Nabożeństwa w kościele po Mszy św. wieczornej o godz. 17.00.
  2. W poniedziałek zapraszamy całe rodziny na Mszę świętą w intencji młodzieży, która będzie od wtorku pisała testy egzaminacyjne.
  3.  W poniedziałek zapraszamy na spotkanie Domowników Boga do salki JPII po Mszy św.
  4. W środę zapraszamy na spotkanie Franciszkanów Maryi po Mszy św. w salce JPII.
  5. W czwartek przypada Dzień Mamy i zapraszamy na wspólną modlitwę w intencji naszych MAM, o Boże błogosławieństwo i życie wieczne dla zmarłych. Pamiętajmy również o naszych Matkach Chrzestnych.
  6. W dniu 27 maja będzie można jak w poprzednich latach przynieść zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, który zostanie przekazany na wsparcie misji świętych. A zostanie on zabrany w dniu następnym czyli w dniu 28 maja o godz. 09.00. Miejsce znoszenia wszystkich elektrośmieci jest miejsce na parkingu do tego wyznaczone.
  7.  Wszystkim którzy w tym tygodniu obchodzą swoje uroczystości jak: urodziny, imieniny czy rocznicę ważnych w życiu wydarzeń składamy najserdeczniejsze życzenia. Nich Pan Bóg błogosławi.