25.10. 2020. A. D.

1. Zgodnie z nowymi wytycznymi co ilości osób w kościele: w Kołczygłowach 43 osoby, a w Łubnie 29 osób
  2. Wracamy do Mszy św. przez FB o godz.11.45. Zgodnie z zaleceniami transmisja Mszy św. będzie usuwana najpóźniej do 30 minut po zakończeniu transmisji.  I jest to spowodowane tym aby brać rzeczywisty udział w niedzielnej Eucharystii a nie na odtwarzaniu przekazu. Każdy kto chce złożyć ofiarę na kościół parafialny może to uczynić na konto parafii, które jest podane na stronie parafii. Bóg zapłać za zrozumienie i wsparcie.
  3. Zgodnie z tym co mówi papież Franciszek czas odpustu zupełnego w tym roku za zamarłych można uzyskać przez cały listopad. Ze względów sanitarnych w tym roku nie odbędzie się procesja na cmentarz, w zamian za to proponujemy za tydzień różaniec na cmentarzu o godz. 13.00, chyba, że zostaną w tym tygodniu wprowadzone nowe zmiany w przepisach sanitarnych. Tym samym BARDZO proszę o przestrzeganie dystansu społecznego i stanie przy grobach najbliższych.
  4. Zapraszamy do kościoła na nabożeństwa różańcowe połączonych z wieczorną Mszą świętą. Nabożeństwo różańcowe po Mszy św., proszę, aby dzieci jak młodzież w tym obecnym czasie modliła się modlitwą różańcową w naszych domach wraz z całą rodziną.
  5. Jest nowy numer „w Rodzinie”.
  6. Istnieje możliwość dokonywania rezerwacji Mszy świętych na rok 2021. Tym samym pragniemy przypomnieć, że wyłącznie w burze parafialnym dokonuje się pryzmowanie i zapisywanie intencji mszalnych. Można również dokonywać rezerwacji przez telefon.
  7. Zostały wyłożone krateczki do wypominek jednorazowych i na Msze św. zborowe. Znajdują się na oknach przy wyjściu głównym. Będą one zbierane w tym roku do rozpoczęcia naszych rekolekcji parafialnych i w tym czasie będziemy modlili się za naszych bliskich zmarłych. Karteczki proszę przynosić od 1 listopada. Bóg zapłać za złożone z tej okazji ofiary.
  8. Z naszej wspólnoty w tym tygodniu odeszła śp. Krystyna Szarmach. Pogrzeb  odbył się w sobotę . Dobry Jezu, a nasz Panie….