29.05. 2022. A.D.

1. W miesiącu maju zapraszamy na nabożeństwa majowe, a od środy nabożeństwa czerwcowe.
  2. W dniach od 30 maja do 04 czerwca dni modlitw o dary Ducha Świętego włącznie z nabożeństwami.
  3. W poniedziałek na godz. 15.00 zbiórka ministrancka w salce JP II.
  4. W poniedziałek zapraszamy na spotkanie Domowników Boga do salki JPII na godz. 18.00 oraz Franciszkanów Maryi.
  5. We wtorek przypada nasza rocznica święceń kapłańskich i w tym dniu udajemy się na spotkanie naszego rocznika święceń kapłańskich Msza św. będzie rano o godz. 08.00.
  6. W czwartek od godz. 16.00 w Kołczygłowach zapraszamy do skorzystania z spowiedzi przed pierwszym piątkiem miesiąca, gdyż w piątek będzie tylko jeden ksiądz.
  7. W piątek odwiedzimy chorych z Najświętszym Sakramentem od godz. 08.00. Prośmy o zgłaszanie nowych chorych.
  8. Spowiedź pierwszo piątkowa w piątek od godz. 15.00 w Łubnie do Mszy św., a w Kołczygłowach od godz. 16.00
  9. W piątek zapraszamy do wspólnej adoracji Najświętszego Sakramentu, po Mszy świętej prowadzonej przez księdza, a później adoracja NOCA do godz. 07.30 i różaniec w pierwszą sobotę miesiąca oraz Msza św.
  10. W niedzielę o godz. 07.30 w Kołczygłowach, a w Łubnie o godz.09.30 i zatem zapraszamy na wspólny różaniec wraz z Ojcem Świętym w intencji rodzin chrześcijańskich o większy dar Miłości i jedności naszych rodzin.
  11. Za tydzień Dzień Dziękczynienia i przed kościołami odbędzie się zbiórka do puszek na wsparcie budowy świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.
  12. W środę został wstawiony pierwszy z 11 witraży w naszym kościele parafialnym. Kolejny został zamówiony i zapraszamy osoby, które chciałyby ufundować dany witraż. Natomiast w poniedziałek przyjedzie przedstawiciel firmy co do kruchty w kościele parafialnym, oraz tynków zewnętrznych w Łubnie. Kolejny raz rozmawiałem z panem co do poprawki walki z kornikiem w Łubnie i mówił, że będzie w następnym tygodniu.
  13. Z naszej wspólnoty parafialnej w tym tygodniu odeszła śp. Irena Wachicka z Radusza. Dobry Jezu, a nasz Panie…
  14.  Wszystkim którzy w tym tygodniu obchodzą swoje uroczystości jak: urodziny, imieniny czy rocznicę ważnych w życiu wydarzeń składamy najserdeczniejsze życzenia. Nich Pan Bóg błogosławi.
  15. Ogłoszenie świeckie: Gminy Ośrodek Kultury w Kołczygłowach informuje, że ze względu na pogodę zostaje przełożony świętowanie Dnia Dziecka na 3 czerwca w godz. 15.00 -18.00.