05.06. 2022. A.D.

1. W niedzielę o godz. 07.30 w Kołczygłowach, a w Łubnie o godz.09.30 i zatem zapraszamy na wspólny różaniec wraz z Ojcem Świętym w intencji rodzin chrześcijańskich o większy dar Miłości i jedności naszych rodzin.
  2. Dziś Dzień Dziękczynienia i przed kościołami odbędzie się zbiórka do puszek na wsparcie budowy świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.
  3. W miesiącu czerwcu zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe.
  4. Od poniedziałku zapraszamy na próby dla dzieci pierwszo komunijnych na godz. 15.00 w Łubie, a w Kołczygłowach o godz. 17.30 klasa A i o godz. 18.00 klasa B
  5. W poniedziałek zapraszamy na spotkanie Domowników Boga do salki JPII na godz. 19.00 oraz Franciszkanów Maryi i Rycerzy Kolumba.
  6. W piątek o godz. 16.00 w Łubnie a w Kołczygłowach o godz. 18.00 dzieci pierwszo komunijne a dorośli od godz. 19.00 zapraszamy do skorzystania z spowiedzi.
  7. W sobotę uroczystość I Komunii Świętej w naszej parafii i tak o godz. 10.00 w Łubnie, o godz. 12.00 w Kołczygłowach klasa B, a o godz. 14.00 klasa A. Bardzo prosimy, aby w uroczystości brały całe rodziny, a nie tylko przedstawiciele, gdyż jest to również nie tylko rodzinna, ale religijna.
  8. Za tydzień kolekta budowlana na nasze sprawy parafialne jak i witraże. Bóg zapłać za składane ofiary również indywidulane.
  9. W dniach od 02 lipca do 04 lipca będziemy mogli się wspólnie modlić wraz z księdzem Dominkiem Chmielewskim. Serdecznie zapraszamy.
  10. Został wstawiony pierwszy z 11 witraży w naszym kościele parafialnym. Kolejny został zamówiony i zapraszamy osoby, które chciałyby ufundować dany witraż. Natomiast w poniedziałek był przedstawiciel firmy zajmującej się specjalnymi farbami do kościoła. Natomiast w czwartek przyjechała do nas Pani Konserwator Zabytów z Słupska, został sporządzony  protokół co do kruchty w kościele parafialnym, oraz tynków zewnętrznych w Łubnie. Naprawy są dosyć skomplikowane, ale zarazem jak w najszybszym tępię będzie trzeba jej wykonać. Więcej informacji podamy jak będzie więcej informacji przekazanych. Na cmentarzy jest odświeżany płot.
  11. Wszystkim którzy w tym tygodniu obchodzą swoje uroczystości jak: urodziny, imieniny czy rocznicę ważnych w życiu wydarzeń składamy najserdeczniejsze życzenia. Nich Pan Bóg błogosławi.