12.06. 2022. A.D.

1. Pragnę bardzo serdecznie i pięknie podziękować wszystkim osobą, które przyczyniły się do jakże pięknego i głębokiego przeżycia uroczystości I Komunii świętej. Za pomoc w sprzątaniu i każdym geście wsparcia i pomocy. Bóg zapłać.
  2. Dziś kolekta budowlana na nasze sprawy parafialne jak i witraże. Bóg zapłać za składane ofiary również indywidulane.
  3. W miesiącu czerwcu zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe.
  4. W poniedziałek na godz.18.00 zapraszamy na Mszę św. odpustową do Łubna. Patronem jest św. Antonii. Zapraszamy.
  5. Od poniedziałku zapraszamy na próby do sypania kwiatów w Kołczygłowach o godz. 16.15, Trwa BIAŁY TYDZIEŃ i tak: o godz. 17.00 w Kołczygłowach i o godz. 18.00 w Łubnie.
  6. W poniedziałek zapraszamy nabożeństwo Fatimskie o godz.20.00 proszę zabrać świece.
  7. We wtorek na godz. 18.30 w Kołczygłowach zapraszamy do skorzystania ze spowiedzi świętej dla rodziców i dzieci, które przed rokiem po raz pierwszy przyjęły Pana Jezusa do swojego serca. Msza św. w intencji dzieci i ich rodzin w czwartek w Łubnie o godz. 10.00, a w Kołczygłowach o godz.12.00.
  8. W czwartek będziemy obchodzili uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – czyli Boże Ciało. Zatem w tym dniu zapraszamy na Procesję Eucharystyczną, która jest naszym wyznaniem i przyznaniem się do Jezusa w Eucharystii. Bardzo proszę o udekorowanie naszch domów i mieszkań. Trasa jak w poprzednich latach. Bardzo proszę o pomoc w przygotowaniu czterech ołtarzy. Bardzo proszę, aby w procesji brały udział wszystkie chorągwie i sztandary oraz figury. Bardzo proszę o przygotowanie baldachimu. Proszę o pomoc naszych strażaków.
  9. Ksiądz Biskup prosi, aby od tego roku w każdej parafii w dzień Bożego Ciała miała miejsce adoracja Najświętszego Sakramentu. W naszej parafii zapraszamy na adorację na godz. 20.00 w kościele parafialnym.
  10. W sobotę Ksiądz Biskup Ryszard zaprasza do Kościerzyny rodziny i małżeństwa, na wspólną modlitwę za nasze rodziny.
  11. W dniach od 02 lipca do 04 lipca będziemy mogli się wspólnie modlić wraz z księdzem Dominkiem Chmielewskim. Serdecznie zapraszamy.
  12. Z naszej wspólnoty parafialnej w tym tygodniu odeszli: śp. Franciszek Chabowski pogrzeb w poniedziałek o godz. 14.00, we wtorek śp. Henryka Gul pogrzeb o godz. 14.30; w środę Hildegarda Kaczorowska pogrzeb w środę o godz. 09.30. Dobry Jezu, a nasz Panie…
  13. Wszystkim którzy w tym tygodniu obchodzą swoje uroczystości jak: urodziny, imieniny czy rocznicę ważnych w życiu wydarzeń składamy najserdeczniejsze życzenia. Nich Pan Bóg błogosławi.