Ogłoszenia parafialne

19.06. 2022. A.D.

 1. Słowa wdzięczności kieruję do wszystkich osób, które zaangażowały się w przepiękny duchowy udział w czwartkowy dzień. Bóg zapłać za wszelkie dobro i modlitwę.
 2. Dziś dziękujemy za wspaniałą i pełną poświęcenia pracę katechetyczną naszym katechetą, a szczególnie Paniom: Małgorzacie Jankowskiej i Jolancie Pietrzak, które w tym roku przechodzą na emeryturę. Dla pozostałych katechetów jak i nauczycielom i wychowawcom i pedagogom życzymy dobrego i w pełni zasłużonego wypoczynku. Bóg zapłać za każdy czas poświęcony w tym roku szkolnym i katechetyczny.
 3.   Kolekta budowlana na nasze sprawy parafialne jak i witraże przed tygodniem wyniosła 3039,50 zł. Bóg zapłać za składane ofiary również indywidulane.
 4. W poniedziałek zapraszamy po Mszy św. do salki JPII Domowników Boga jak i Franciszkanów Maryi oraz Rycerzy Kolumba na spotkanie.
 5. We wtorek zapraszamy na spotkanie ministrantów i kandydatów na ministrantów do salki JPII po Mszy św. o godz. 18.00
 6. W miesiącu czerwcu zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe.
 7. Trwa BIAŁY TYDZIEŃ i tak: o godz. 17.00 w Kołczygłowach i w środę o godz. 18.00 w Łubnie.
 8. W piątek zapraszamy na uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zapraszam na cały tydzień dzieci na wieczorne Msze Święte. Tego dnia na mocy samego prawa można skorzystać z dyspensy mięsnej.
 9. W piątek przypada zakończenie roku szkolnego zapraszamy na Mszę świętą o godz. 08.00 w Kołczygłowach jak i w Łubnie.
 10. W dniach od 02 lipca do 04 lipca będziemy mogli się wspólnie modlić wraz z księdzem Dominkiem Chmielewskim. Serdecznie zapraszamy
 11. Wszystkim którzy w tym tygodniu obchodzą swoje uroczystości jak: urodziny, imieniny czy rocznicę ważnych w życiu wydarzeń składamy najserdeczniejsze życzenia. Nich Pan Bóg błogosławi

Możliwość komentowania została wyłączona.