10.07. 2022. A.D.

1. Uwaga następują zmiany godzin Mszy św. w czasie wakacji i tak będą Msze św. o godz. 08.00; 11.45; i 19.00 w Kołczygłowach i 10.00 w Łubnie.
  2. Dziś kolekta budowlana na witraże w nasze parafii oraz na bieżące sprawy remontowe. Bóg zapłać za każdy gest wsparcia również ten indywidualny. Jeżeli ktoś jest zainteresowany ufundowaniem witraża proszę o zgłaszanie się w biurze parafialnym.
  3. W środę zapraszamy na nabożeństwo fatimskie na godz. 20.00. Prosimy, aby zabrać ze sobą świece.
  4. Jest organizowana pielgrzymka do Matki Bożej  w Gietrzwałdzie w dniu 07 sierpnia, Jest to jedyne miejsce w Polsce, które zostało uznane przez Stolicę Apostolską. Osoby zainteresowane proszę o zapisywanie się w Łubnie u Pani Moniki Koniuszek, a w Kołczygłowach u księży.
  5. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Wojciech Pietrzak stanu wolnego z Łubna i Martyna Gostomska stanu wolnego z Koczały. Zapowiedź druga.
  6. Dziś Sołectwo w Łubnie zaprasza w dniu 10 lipca na godz. 14.00 na Festyn rodzinny  – całe rodziny, gdzie jest przygotowane moc różnego rodzaju zabaw i podczas, którego będzie można wspomóc Wiesława Stalke, który potrzebuje pomocy materialnej. Pani Ewelina Roma – Sołtys.
  7. Wszystkim którzy w tym tygodniu obchodzą swoje uroczystości jak: urodziny, imieniny czy rocznicę ważnych w życiu wydarzeń składamy najserdeczniejsze życzenia. Nich Pan Bóg błogosławi.