Ogłoszenia parafialne

24.07. 2022. A.D.

  1. Uwaga następują zmiany godzin Mszy św. w czasie wakacji i tak będą Msze św. o godz. 08.00; 11.45; i 19.00 w Kołczygłowach i 10.00 w Łubnie.
  2. Dziś będziemy obchodzić Światowy Dzień dziadków i osób starszych. Otoczmy wszystkich naszych seniorów naszą troską i modlitwą.
  3. Dziś ze względu na przypadający w poniedziałek dzień św. Krzysztofa po Mszach świętych niedzielnych będą święcone pojazdy.  Ofiary zebrane podczas poświęcenia są przeznaczone na Misje Święte. Bóg zapłać.
  4. Jest organizowana pielgrzymka do Matki Bożej  w Gietrzwałdzie w dniu 07 sierpnia, Jest to jedyne miejsce w Polsce, które zostało uznane przez Stolicę Apostolską. Osoby zainteresowane proszę o zapisywanie się w Łubnie u Pani Moniki Koniuszek, a w Kołczygłowach u księży. Koszt wyjazdu 100 zł.
  5. W środę zapraszam po wieczornej Mszy św. do salki parafialnej na spotkanie Franciszkanów Maryi i osoby, które chciałyby włączyć się w Marsz dla Życia i Rodziny.
  6. Jest najnowszy numer „Pielgrzyma” i „w Rodzinie”.
  7. Wszystkim którzy w tym tygodniu obchodzą swoje uroczystości jak: urodziny, imieniny czy rocznicę ważnych w życiu wydarzeń składamy najserdeczniejsze życzenia. Nich Pan Bóg błogosławi

Możliwość komentowania została wyłączona.