31.07. 2022. A.D.

1. Uwaga następują zmiany godzin Mszy św. w czasie wakacji i tak będą Msze św. o godz. 08.00; 11.45; i 19.00 w Kołczygłowach i 10.00 w Łubnie.
  2. Wyjazd pielgrzymki do Matki Bożej  w Gietrzwałdzie w dniu 07 sierpnia o godz. 06.00. Zbiórka przy salce Jana Pawła II. Jest to jedyne miejsce w Polsce, które zostało uznane przez Stolicę Apostolską.
  3. W poniedziałek przypada kolejna rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego, pamiętajmy w tym dniu o wszystkich ofiarach II Wojny Światowej i prośmy o pokój dla Europy i Świata.
  4. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie dla Franciszkanów Maryi i wszystkich osób, które chciałby się spotkać z O. Markiem Walkuszem pracującym na misjach w Afryce.
  5. W czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie dla osób, przygotowujących piątkową adorację Najświętszego Sakramentu.
  6. W piątek odwiedzimy chorych z Najświętszym Sakramentem od godz. 08.00, prosimy o zgłaszanie chorych.
  7. W piątek spowiedź św. z okazji pierwszego piątku miesiąca od godz. 16.00 do Mszy św. w Kołczygłowach, a w Łubnie od godz.16.30 do Mszy św.
  8. W piątek po Mszy św. zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu, która będzie prowadzona przez księdza, a po niej rozpocznie się nocna adoracja trwająca do godz. 07.30, o której rozpocznie się różaniec pierwszo sobotni, a następnie Msza św.  o godz. 08.00.
  9. W sobotę o godz.16.30 będzie miała miejsce ceremonia zaprzysiężenia kolejnych Rycerzy Kolumba z naszej parafii. Zapraszamy do uczestnictwa w tym wydarzeniu, oraz jeżeli są mężczyźni, którzy chcieliby wstąpić do Rycerstwa, proszeni są o zgłoszenie do księdza proboszcza.
  10. W niedzielę na godz. 07.30 w Kołczygłowach, a w Łubnie o godz. 09.30 zapraszamy na wspólny różaniec prowadzony przez członkinie Żywego  Różańca wraz z Ojcem Świętym, aby: pielgrzymka pokutna do Kanady, która się zakończyła przyniosła błogosławione owoce Ducha Świętego.
  11. Jest najnowszy numer „Pielgrzyma” i „w Rodzinie”.
  12. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Łukasz Mucha stanu wolnego i Angelika Magda Krupa stanu wolnego. Zapowiedź pierwsza.
  13. Z naszej wspólnoty parafialnej przed tygodniem odeszła śp. Aleksandra Kozieł z Miłobądzia. Dobry Jezu, a Nasz Panie …
  14. Wszystkim którzy w tym tygodniu obchodzą swoje uroczystości jak: urodziny, imieniny czy rocznicę ważnych w życiu wydarzeń składamy najserdeczniejsze życzenia. Nich Pan Bóg błogosławi.