Bezcenny-dar-2-1

Kino w Kołczygłowach 14-16.08

W dniach 14, 15 i 16 sierpnia w Kołczygłowach będzie gościło Kino pod chmurką. Organizatorami jest Parafia w Kołczygłowach oraz Gmina Kołczygłowy. Wstęp na projekcje filmowe jest wolny.

Bardzo proszę, aby przyjść na seans filmowy z około 30 minutowym wyprzedzeniem, aby podać dane osobowe i zająć miejsce. Zajmować się tym będą Rycerze Kolumba z naszej parafii. Można mieć swoje krzesełko. Prosimy, aby zadbać o przepisy sanitarne jakie obowiązują na terenie naszej gminy jak i parafii

Miejsce: plac przy Gminnym Ośrodku Kultury w Kołczygłowach

REPERTUAR

14 sierpnia (piątek) | godz. 20:20

Film “BEZCENNY DAR”

Opis: Po śmierci swojego dziadka Jason Stevens, spodziewa się sporego spadku. Zamiast tego dziadek przygotował dla niego krótki kurs przygotowawczy do życia zawarty w 12 zadaniach, które sam nazwał “podarunkami”. Starszy pan wystawia swojego wnuka na wyszukane próby, nakłania do podróży w głąb siebie i poszukania odpowiedzi na pytanie co tak naprawdę liczy się w życiu najbardziej – pieniądze czy szczęście? “Bezcenny dar” to film który bawi wzrusza a przede wszystkim porusza skłaniając do szukania odpowiedzi na pytania od których nie warto uciekać.

15 sierpnia (sobota) | godz. 20:20

Film “WAR ROOM – SIŁA MODLITWY”

Tony i Elizabeth Jordan osiągnęli już wszystko – zrobili świetne kariery, mają piękną córkę oraz wymarzony dom. Lecz pozory mogą mylić… Świat Tony’ego i Elizabeth Jordanów w rzeczywistości wali się w ruinę pod naciskiem rozpadającego się małżeństwa. Podczas gdy Tony pławi się w blasku sukcesu zawodowego i igra z pokusami, Elizabeth pogrąża się w coraz narastającej goryczy. Ich życie przybiera nieoczekiwany zwrot, kiedy Elizabeth spotyka nową klientkę, Pannę Clarę, i zostaje zmuszona do stworzenia „Sali narad wojennych” oraz planu taktycznego modlitwy za swoją rodzinę. W miarę jak Elizabeth próbuje walczyć o rodzinę, ukryte zmagania Tony’ego wychodzą na światło dzienne. Tony musi zdecydować, co naprawdę się liczy w jego życiu. ” War room” to przykuwający uwagę dramat rodzinny skupiony na sprawach wiary, ukazujący siłę modlitwy, pełen humoru i ciepła, pokazuje moc, którą wiara daje w małżeństwie, rodzicielstwie, karierze zawodowej, przyjaźni oraz we wszystkich innych sferach życia.

16 sierpnia (niedziela) | godz. 20:20 (pierwszy seans)

Film “WYCHODNE MAMUSIEK”

Główna bohaterka filmu wychowuje trójkę maluchów, które są niezwykle “energetyczne” w swoim działaniu, jak łatwo się domyśleć, często doprowadzają swoją mamę do granic wytrzymałości. Kiedy mama już nie daje rady, postanawia wyrwać się ze swoimi przyjaciółkami na miasto a swoje dzieci pozostawiają pod opieką tatusiów. Co z tego wyniknie? Czy może pójść coś nie tak?

16 sierpnia (niedziela) | godz. 21:45 (drugi seans)

Film “CUDOWNY CHŁOPAK”

Auggie od urodzenia ma zdeformowaną twarz. W nowej szkole chłopiec chce udowodnić rówieśnikom, że piękno to więcej niż wygląd.

Możliwość komentowania została wyłączona.