niedzielic-kopia — kopia

Rekolekcje #NieDzielić – dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Od środy popielcowej będą emitowane rekolekcje wielkopostne dla dzieci, młodzieży i dorosłych (17-19 lutego). Przedstawiamy zapowiedzi:

Dla przedszkolaków i dzieci

Wydział duszpasterski i katechetyczny diecezji pelplińskiej przygotował cykl rekolekcji online dla przedszkolaków, dzieci klas 1-3, 4-6, 7-8, szkół ponadpodstawowych

(Premiery filmów  o godz. 8:00;  10:00;  12:00)

Dla młodzieży

Zapraszamy na rekolekcje dla młodzieży akademickiej transmitowane na żywo w Radiu Głos oraz na YouTubie oraz Facebooku Radia Głos 17-19 lutego o godz. 19:30. Rekolekcje wygłosi ks. Krzysztof Piątek, diecezjalny duszpasterz młodzieży. 

Dla dorosłych

Zapraszamy na rekolekcje dla dorosłych  transmitowane na żywo w Radiu Głos oraz na YouTubie oraz Facebooku Radia Głos 17-19 lutego o godz. 19:30. Rekolekcje wygłosi ks. biskup Arkadiusz Okroj – “Być człowiekiem sumienia”

Więcej na YT RadioGłos: https://www.youtube.com/channel/UCZ99wVW_lGv05b1wljSZUHA

oraz na stronie http://radioglos.pl/

Możliwość komentowania została wyłączona.